Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Sárgás véraláfutások vannak állandóan a tenyeremen, de csak az egyiken, súlyzós edzéstől. Nem fáj, csak érdeklődöm, hogy ez normális-e, másnál is előfordul? Egyébként vastag gyúrós kesztyűt használok.

2015. okt. 1. 05:32  Privát üzenet  

A válasz
Képet linkelj

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. okt. 11. 10:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális, hogy a kreatin monohidráttól állandóan pisilnem kell? 20/L
2 hónapja edzem, fogyózom, illetve szálkásítok.110kg ról indultam, most vagyok 103, minden nap alszom 8-9 órát mégis előfordul, hogy kardió (szobabicikli) közben elalszom, ezt mi okozhatja?
A magas fehérjebeviteltől állandóan enyhe hányingerem van. Előfordul másnál is, és mit tesztek ellene?
Hetek óta állandóan megszakad a DIGI netem. Másnak is előfordul mostanában?
Már nagyon elegem van. A babámnak egy kicsit elállóak a fülei.Állandóan megjegyzik,kinevetik. Mással is előfordul ilyesmi?
Én 1 hónapja, és 3 napja szedem a Dienille fogamzásgátló tablettát. Azóta állandóan hányingerem van, és rossz a gyomrom (hasmenés). Szerintetek másoknál is előfordul?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!