Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyásnál heti 3 súlyzós...

Fogyásnál heti 3 súlyzós edzés és 3 kardió elég?

Figyelt kérdés
Mielőtt fogyásba kezdtem volna elhatároztamhogy szedek magamra izomtömeget és ez sikerült is. Rendes étrend mellett (alacsony ch, megfelelő fehérje és kevés zsír) szinten fogom tudni tartani az izmaimat? Hogy csak zsírt veszítsek. Most kb 25% körül van a tzsk-om és olyan 15%ra szeretném levinni
2015. okt. 4. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég lehet, de a kardiót lehet, hogy majd növelni kell.
2015. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég.
2015. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Intenzitását tudom növelni kézsőbb. Futógépen futás, aztán taposógép és végül egykis szobabicikli elég kardiónak?
2015. okt. 4. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A zsírral nincs gond csak ne disznóból legyen hanem pl lenmag olaj hal olaj ilyenek ezok segitenek tartani az izom tömeget anyagcserét pörgeti

A kardió meg szerintem veszélyes ha nem akarsz tömeget veszteni az aerob viszont okés

2015. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!