Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van esetleg tippetek csuklófáj...

Van esetleg tippetek csuklófájásra?

Figyelt kérdés

Viszonylag régóta edzem, nyár elején kezdődött az egész csukófájdalom, júliusba nem edzettem munka miatt. Jó is lett csuklóm. De mostanában (augusztus vége óta) megint fáj visszavettem a súlyból is kicsit jobb lett, rámentem a nagy súlyra rosszabb. Pl edzeni tudok de ha megemelek egy pohár vizet érzem a fájdalmat szóval csak bizonyos szögben fáj.


Ízületvédőm van szoktam csinálni kúrákat. Vitamin van, tejsavó van, lenmagolaj folyamatosan megy kikerülök szinte minden allergén anyagot ami gyulladást okozhat a szervezetben (tartósítószer, tejtermékek stb. van csuklószorítóm is + Nicoflex-et használok.


Az az igazság hogy nem akarom jobban visszavenni a súlyt. Tudtok valami krémet amit esetleg a doki feltudna írni vagy akármi-bármi amivel javíthatok a csuklómon. Kinek mi jött be.?



2015. okt. 5. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem muscle up-hoz nem elég erős a csuklóm..nagyon idegesít..többnyire fáj és így nem tudom átfordítani a csuklómat,tippeket én is szívesen várok.. :D
2015. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első, egyébként te mit használsz esetleg.? Hallottam még a kurkuma esetleg jó lehet. még azt kipróbálom :)
2015. okt. 5. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért van egy kis ellentmondás itt,mert azt írod hanyagolod a tejtermékeket erre iszol tejsavót,amiben ott van a laktóz és az ízületi gyulladások első számú kiváltója a tej kalcium,amit nem tud hasznosítani az emberi test.Jó esetben ez távozik a fogyasztás után nem sokkal,rosszabb esetben lerakódik és ízületi gyulladást okoz.

A másik,hogy az ízületvédőt nem kúrában kell alkalmazni,hanem legalább egy évig folyamatosan használni,hogy ne csak a tüneteket javítsa,hanem segítsen az esetleges újjáépítésben és a teljes gyógyulásban.És nem csuklószorító kell,hanem egy csukló merevítő amiben alszol és megakadályozza alvás közben a nem kívánatos túlfeszülést mozgást.

2015. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én befáslizni szoktam,és jó 1-2 nap múlva.
2015. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. köszi a válaszod legyen úgy ahogy mondod, ezt is megpróbálom.


Iso Whey Zero-t szoktam venni ez teljesen laktózmentes. Ezt nem tudhattad, ezért csak ide írom.

4. neked is köszi.

2015. okt. 5. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl van erőltetve. Mondhat bárki bármit, akkor is csak a pihentetés használ. A fásli is azt szolgálja, hogy levegye egy picit a terhelést az izületről.

Az izom hamarabb hozzászokik a terheléshez mint az izületek vagy a lăgyrészek.

2015. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!