Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasoltok csuklófájdalom...

Mit javasoltok csuklófájdalom ellen?

Figyelt kérdés

Most már egy jó ideje tart 2 hónap, időnként elmúlik aztán visszajön, tehát folyamatosan begyullad a csuklóm. Valami megoldás?

Amit még tudni kell:

- 4 éve edzek

- csuklószorító minden edzésen van rajtam

Egy hosszú távú megoldást keresek mert idáig nem volt ilyen problémám csak mostanában jelentkezett és rettentően hátráltat az edzésben.



2015. okt. 7. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam is ez van. Mind2 csuklóm fáj,eddig nem fájt.

Sokat huzodzkodtam,megterheltem, és azóta hiába pihentettem, marad a fájdalom:(. Most énis csuklószoritval edzek..

2015. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez erősen valami makacs gyulladásnak tűnik, azt pedig csak és kizárólag egyetlen dolog mulasztja el, a pihentetés. Lehet segíteni gyulladás csökkentőkkel, RICE módszerrel, stb, de pihentetés nélkül ezek semmit nem fognak segíteni, és ha nem várod ki, hogy végleg meggyógyuljon, akkor egyre gyorsabban fogsz visszaesni, egyre hosszabb időre.


Hogy mennyi időt kell várni? Én például egy csípő gyulladással játszottam egy ideig azt amit Te, hogy pihen, amint javul edzés, majd pihen, amint javul edzés, utána több mint fél évre volt szükség, hogy teljesen meggyógyuljak... Azóta viszont 0 problémám van.


Orvosnak is megmutathatod, ő esetleg adhat erősebb gyulladás csökkentőt, de azok sem csodaszerek, pihenés nélkül nem fognak semmit érni.

2015. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ akkor marad a pihentetés, ha muszáj akkor muszáj.
2015. okt. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!