Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő étkezés nem...

A tömegnövelő étkezés nem egészségtelen? Úgy érzem sokszor, hogy túleszem magam, hogy tudjam teljesíteni a szükséges adagot. De nem hízok, nem zsírosodok. Egészséges ez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem fosol állandoan akkor nincs gond
2015. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát semennyire sem. De csak akkor van gond ha hasmenés van?
2015. okt. 9. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A vércukor szintet folyamatosan magasan tartja az biztos,ha a hagyományos gyúrós tömegnövelésről beszélünk.Ha még konkrétan cukrot is iszol rá edzés után akkor főleg.Ha hosszabb időre tervezed és parázol,akkor az évben egyszer elmehetsz egy inzulin rezisztencia vizsgálatra.
2015. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Cukrot direkt nem iszok. Voltam általános vérvételen, más miatt. Minden jó volt. De értitek, nem hízok, elértem egy szintet, ahonnan nem tudok tovább menni, ha sokat eszek, ha keveset, és nem is zsírosodok, csak olyan nagyobb bendőm van.
2015. okt. 9. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem "tömegelös" étrendem nem volt és ugy tömegeltem jött a zsir mint állat és majdnem lett egy cukor betegség inzulin rezisztenciával meg usztam
2015. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De rám nem jön a zsír, akkor lenne túl sok a szervezetemnek, ha már zsír is jönne? Akkor van gond a cukorral?
2015. okt. 9. 22:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A sima vérvétel nem mutatja a rezisztenciát.Ott először leveszik az éhgyomri véredet,aztán iszol egy jó adag szőlőcukrot emészted egy kicsit és aztán újra vért vesznek és ez utóbbiból lehet következtetést levonni,hogy hogyan viseli a tested ezt a fajta igénybevételt és vannak-e már következményei.
2015. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő étrend nagy általánosságban a magyar étrendnél sokkal egészségesebb étrendet jelent... Ha rendszeresen mozogsz, van is rengeteg energiád, azt bizony be is kell vinni a szervezetbe...


Egyébként akiknek hatalmas izomtömegük van, ők is túlsúlyosnak számítanak és a túlsúly az túlsúly akármiből van...

2015. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srác aki megrekedt? Raktál már ki itt kérdést. Valami megoldás lett vagy még mindig kérdőjel a stagnálás oka?
2015. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 *Glissade* ***** válasza:

Én nem tartom egészségesnek a tömegnövelő étrendet a magas fehérje bevitel és a táplálékkiegészítők miatt.

Ugyanakor ha körbenézünk a testépítők világában, akkor úgy nézz ki mégiscsak bevált dolog...

Valamit valamiért! Ha izmokat akarsz be kell tartanod, vagy fejlessz ki egy saját étrendet, amivel nem eszel túl és még izmosodsz is.

2015. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!