Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne ha egy zsíros tömegelne?

Mi lenne ha egy zsíros tömegelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, milyen lenne ha egy zsíros emberke tömegelne? Most itt nem olyan zsíros emberre gondolok, inkább kicsit egy rendszeresen sportoló emberkére. Amit sportol: foci, kosárlabda, futás , saját súlyos edzés. Linkelek egy képet inkább a 20% testzsírosra hasonlít. Leginkább a hasnál zsírosabb és úszóguminál. KÉP:


[link]


Itt lenne a cél: https://www.youtube.com/watch?v=AYxVT4yA1x0


Azt hozzá tenném, hogy 89-90kg körüli havi +1kg tömegelne mondjuk 100kg-ig. Utána pedig le szálkásítana. Vagy érdemesebb előbb szálkásítani , utána tömegelni?



2015. okt. 11. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én lemennék 15%-ra és utána térnék vissza erre a tömegelős dologra.
2015. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden esetben érdemesebb előbb szálkásítani.
2015. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy nagyjából 90ről 75kg-ra ideálisabb lenne szálkásítani? Mondjuk úgy 4 hónapig.
2015. okt. 11. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb mindenképp szálkásits addig amig elégedett vagy a testzsírszázalékoddal, majd onnan kezdj tömegelésbe.
2015. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 17 éves koromban voltam 105kg, vertek az osztálytársak, utáltam élni, elmentem judozni, ott lett egy gyúrós haverom, akivel +ba eljártam gyúrni, tömegnöveléssel kezdtem, 105kg-osan kb 35-40%ra tenném az akkori testzsíromat, 1 év múlva 120kg voltam és tudtam kézenállásban karhajlítást csinálni... mondjuk ki is készült a könyököm, és majd 2 év volt, mire rendbe jött... 20 évesen úgy néztem ki mint Fekete Laci, ez persze nem tetszett, úgyhogy elkezdtem fogyni, a nagy izomtömeg és a rosszul belőtt kaja miatt 1 év alatt leszaladtam 80kg alá, nos itt ruhában jól néztem ki, de a strandoláshoz előbb szike alá kellett feküdnöm... 26 évesen aztán egy szakítás miatt bedepiztem évekre, így vissza is mentem 100kg-ra ami miatt az amúgy nem látványos varratok látványosak lettek és lett egy csomó striám... 30 évesen egy csaj visszaadta az életkedvemet, így aztán most 34 évesen újra 80kg vagyok, ruhában ismét jól nézek ki, és kuprogatom a pénzemet a szikére...
2015. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutass már valami képet-videót arról a 120 kg-s kézenállós-karhajlításról. :D "Human flag" nem ment esetleg? :D
2015. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatos, ne gúnyolódj már vele...
2015. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyílván nincs magamról majdnem 15 éves videóm abból a korból, amikor magyarországon még több embernek elérhetetlen álom volt a videókamera, mint akinek volt valami értelmesebb, gyakorlatilag 2001-ben kaptam életem első digitális fényképezőjét ajándékba, aminek az oldalába flopit kellett dugni. de tessék itt egy random videó 2 perc keresgéléssel:

https://www.youtube.com/watch?v=MbDw11VB49Q

2015. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!