Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem otthon súlyzós...

Elkezdtem otthon súlyzós gyakorlatokat végezni, a kérdésem hogy ha veszek fehérjét mennyiben fogja elősegiteni az izmosodást egyáltalán van e haszna ilyen alap szinten ahogy én csinálom? Tovább

Figyelt kérdés
fekve nyomás 40-50 kg vel.3x16 felülés2x50. bicepzesés4kg vel 4x30. itt tartok jelenleg.scitek fehérjét akarok venni de soha nem szedtem . nemtudom érdemes ki adni annyi pénzt érte meg fog e látszódni. max fehérjét szednék szteroidokat meg más hasonló szintetikus szarokat soha.

2015. okt. 25. 21:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
amugy 175 cm magas vagyok meg 70 kg
2015. okt. 25. 21:20
 2/13 anonim ***** válasza:

mell-has-bicepsz.. ez mind a három izom húzó izom, ha csak ezeket edzed, akkor bizony hosszútávon több kárt csinálsz mint, hasznot...

A teljes testet kell edzeni, nem egy egy kiragadott izomcsoportot...

Az izmod attól nő, ha megfelelően táplálkozol és edzel... attól, hogy veszel fehérjét, nem fogsz izmosodni...

kezdésnek olvasd el a sárga kapszula című ebookot, állíts össze magadnak egy rendes étrendet és egy rendes edzést és akkor lesz is értelme annak, amit csinálsz... így nincs.

2015. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És tanuld meg leirni h scitec és a fehérjét eszük nem szedjük a danabolt meg a többi szart az szedjük
2015. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"mell-has-bicepsz.. ez mind a három izom húzó izom, ha csak ezeket edzed, akkor bizony hosszútávon több kárt csinálsz mint, hasznot... "


A mell, has nem húzó izom. Kérdező, teljes testre eddz.

2015. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
gyúrós most szopol le vagy 5 perc múlva?
2015. okt. 25. 21:49
 6/13 A kérdező kommentje:
utólsó köszönöm a választ akkor , de akkor felesleges fehérjét szednem sok pénuz meg akarok bele ölni. de prólok egész testre edzeni
2015. okt. 25. 21:54
 7/13 A kérdező kommentje:
vagyis hogy nem akarok sok pénzt bele ölni, bocs de buszról irok igy meg szar irni
2015. okt. 25. 21:55
 8/13 Osynho ***** válasza:
Nem pénzt, hanem némi tudást kellene beleölni...
2015. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem
2015. okt. 25. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Az meg ugye nincs neki

Ez a sport a pénzröl szol öcsi több pénz több izom

Ja és leszopod te magad

2015. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!