Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6 hónapja kezdtem el lejárni...

6 hónapja kezdtem el lejárni naponta a terembe, és inkább a testépítés fele húzott eddig ez a hobbi, és úgy is kezdtem alakulni, és most jön az, hogy DE én meg szeretném ismerni az erőemelés edzésterveket. Sokban különbözik azt mondják, ez igaz?

Figyelt kérdés
Itt arra szeretnék gondolni, hogy itt be volt osztva minden egy hétre, hogy hétfőn hát váll, pénteken xy értitek. Mielőtt belekezdtem a "testépítés" világába nem volt semmi ismeretem, csak lementem és jól éreztem magam ott. Nagyon sok formabeli változás történt, növekedtem, de most egy hetet kihagytam és erőbeli változásokat vettem észre negatív irányba. Most ha belekezdek az erőemelősdibe akkor szeretném jól elkezdeni, új paklival.

2015. okt. 27. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdd el az ICF 5x5-ös edzéstervet.Fejlődni fogsz erőben és tömegben is.
2015. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Google:

Jason blaha 5x5 <--- konkrét edzésterv elmagyarázva

powerbuilder <--- e-book erőemelés témakörben

2015. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A póverbildert azért csöppet erős erőemelésnek nevezni.


Az osztott edzéstervekkel ne foglalkozz, az soha, senkinek nem való, aki nem cuccol (sőt, még azoknak sem, akik csak "kicsit cuccolnak").


Izomtömeg növelésre hosszú távon úgyis csak számottevő erő növekedéssel van esélyed naturálban, úgyhogy totálisan felesleges testépítéssel foglalkoznod. Az ICF 5x5 jó kezdés, viszont egy idő után elakadsz rajta, ha nem edzel magasabb ismétlésszámon is.

Személy szerint ilyenkor betennék heti 1 volumen napot, ami a hagyományos testépítő edzés, annyi különbséggel, hogy az is teljes test.

2015. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!