Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális ilyen drasztikus...

Normális ilyen drasztikus visszaesés 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
Könyökfájdalom miatt tartottam 2 hét plusz 1-2 nap pihenőt és ez idő alatt annyira visszaesett a teljesítményem, hogy az már nagyon frusztráló. Pl. húzódzkodásból kb. a 60%-át se bírom megcsinálni, mint eddig, de szinte kivétel nélkül az összes gyakorlatban romlott a teljesítményem, egyedül a kardiót bírom úgy, mint a kihagyás előtt.

2015. okt. 31. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább lesz agyi, mentális eredetű, mivel természetesen nem lehet ennyit romlani fizikailag ennyi idő alatt, ha így lenne, szépen is néznénk ki. Aludjál egy nagyot, készülj rá, aztán legközelebb megújult erővel vágjál bele. Hidd el, képes vagy rá.
2015. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem úgy van, ahogy mondod! Viszont a héten már több edzésem is volt és mindegyiken hasonló eredmény. De most majd összeszedem magam fejben is és meglátjuk.
2015. okt. 31. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, amikor két hétig készültem egy PR guggolásomra és nem sikerült utána 80% akkora súllyal is szenvedtem mert mentálisan kikészített a kudarc. Aztán összeszedtem magam kicsit erőltettem és pár hónapra rá meglett.:)
2015. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!