Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec Nutrion Jumbo merokan...

A Scitec Nutrion Jumbo merokanalaba hany gramm fer?

Figyelt kérdés
Eleg nagy a kanal s 110g ot kellene kimerjek!

#Jumbo #Scitec #merokanal
2015. nov. 18. 09:09
 1/7 anonim válasza:

nincs ráírva a dobozára? elvileg a kanálba pont 1 adagnak kellene beleférnie.


nekem a fehérje mérőkanalának belsejében is van skála.


végső esetben, ha van mérleged, akkor lemérheted üresen, és megtöltve a kanalat.

2015. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hat egy adag az 220g!

Ezert akarok 2x 110g!

eedig ket kanallal tettem!

2015. nov. 18. 12:37
 3/7 KillBéla ***** válasza:
Mérleg nélkül ez az egész testépítősdi felejtős ;)
2015. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A dobozon fel szokott tüntetve lenni, hogy "egy adag (X kanál)" Ha egy adag 220 g és 110 g pont a fele, akkor a fél adag = X/2 kanál.

De ha nem tudod magadtól kideríteni, hogy hány kanál fél adag Jumbo, akkor szerintem felesleges ebbe a sportba belekezdened.

2015. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nem most latok neki ennek sportnak,s nem kell itt okoskodni a sok szerencsetlennek,egy kerdest raktam vell sok suket!
2015. nov. 21. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Így még nagyobb az égésed, ha már régóta csinálod a sportot, de még ott tartasz, hogy Jumbo-t méricskélsz.

De mi vagyunk a süketek, meg okoskodók, mikor korrekt választ adtunk. Te meg vak vagy, ha nem tudod elolvasni, ami a dobozra van írva.

2015. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 merőkanállal kell szedd hogyha 110g ot akarsz bejuttatni, de az előírt mennyiség az 220g.(4kanál) minden nap edzés után nyomass egy teljes adagot. A shop builderen írták hogy jobban jársz ha 1 teljes adagot juttatsz be edzés után mint hogy 2 felé osztod.
2016. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!