Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányként szeretnék izmokat...

Lányként szeretnék izmokat növelni, kérhetek pár tanácsot?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és sokat szoktam edzeni. Viszont elég vékony vagyok, de szeretnék magamnak izmokat. NAGY!! izmokat. Tudom, hogy a táplálkozás nagyon fontos, ismerem a sárga kapszula könyvet is.

A helyzet az, hogy a szteroidoktól sem zárkózóm el teljesen, és kíváncsi vagyok, hogy ismertek-e olyan szereket, amiket nőknek is szoktak esetleg ajánlani, és nem teszi tönkre a női jellegeket.


Ilyesmi lenne a célom, tényleg, ha szteroid kell hozzá, azt is elfogadom:

[link]

[link]



2015. nov. 21. 13:34
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
A te döntésed, de szerintem ez kicsit sem nőies...
2015. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem ez már nem annyira szép..De te tudod.Ez már nem esztétikus egy nőnek..és nem lesz pasid a sok 25 cm-s kezű páwa világban.
2015. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Mióta csinálod, milyen étrenddel, hogy nézel ki most?

Írd le ezeket és akkor meglátjuk min lehet javítani. Szerintem el lehet érni szteroidok nélkül is ilyen formát, ha jó a genetikád.

Az első csaj az Eva Andressa, ha jól látom.

2015. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

szerintem jobban járnál, ha inkább naturálon próbálgatnád, hogy mennyi megy. Minél jobb, tisztább kaja, sok precíz edzés, jó regeneráció stb.

Ha csak nem akarsz versenyezni, nem ajánlanám hogy szteroidokat szedj. Az élsport az egy külön világ, az összes sportágban, de hobbi szinten teljesen felesleges pénzkidobás, és nem éri meg azt a rengeteg káros mellékhatást. Nyilván mindenkinek más az ízlése, nem arról van szó, hogy nekem tetszik e ez a méretű izomzat, azt csinálsz, amit akarsz. A kövéreknek is azt szoktam mondani, hogy mindenki olyan, amilyen egészen addig, amíg az egészségére nem káros. Akkor fogyni kell. Valahogy így gondolnám ezt nálad is, szóval csak óvatosan

2015. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szép.


Csak kezdj el edzeni, először ismerkedj meg az alapokkal, aztán szépen lassan olvass egyre többet. Ha tisztában vagy az alapokkal, tudod, milyen témában, irányban érdemes többet olvasnod, adja magát.


Szteroidügyben nem adunk felvilágosítást, plusz még bőven korai is lenne rá gondolnod pár évig.


Az első képen egy török csaj van, nem Andressa. A második csaj meg az egyik kedvencem :D

2015. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Szteroid kell hozzá.

Olyan nincs. Ezek mind férfi hormont kapnak.

Amúgy meg ha így nézel ki nem sok férfinek fogsz kelleni szóval majd péniszt is növeszthetsz nem fog számítani.

2015. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Azt mondod, maximálisan odateszed magad és már nem fejlődsz semmiképp, pedig eszel eleget? Mert az akkor is alapfeltétel szerintem, ha olyan balga dolgokat akarsz, mint szteroidokat szedni.

A linkelt képek még nem is tűnnek vészesnek, bár nekem nem kellene ennyi.


Az teljesen irreleváns, hogy másnak mi tetszik, ha nekem az fontos, hogy magamnak megfeleljek...

A kérdező nem akar kifejezetlen nőietlen lenni, az izmos nőket pedig azért van, aki szereti, nem is nagyon kevés.

Az én párom nincs oda az izmokért, ő sosem edz, de még ő sem bánja, ha nekem finoman kockás hasam lesz és nagyobb bicepszem, mint neki. Csak ne vigyem túlzásba, de azt én sem akarom, s ha akarnám, se menne.

2015. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

,,izmos nőket pedig azért van, aki szereti, nem is nagyon kevés''

Hát nem tudom...

A férfiak 90%-ának nem jönnek be az ilyen ,,nők''.

Ha szerinted az a 10% sok akkor sok.

2015. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

10% elég sok, igen. Elég sok ember él még csak Európában is, sokkal durvább szűrőfeltételei vannak mindannyiunknak (én demiszexuális vagyok, egy dobásom van és kész... mégsem alakítom magam ama egyetlen ember igényeihez, megyek a saját fejem után).

A kérdező szexuális orientációját pedig nem ismerjük, lehet, hogy neki teljesen mindegy, hogy egyáltalán létezik-e férfi, akinek bejön az ilyesmi.


Az a nehéz szitu, amikor valaki némely profi férfi testépítőt lealázó izomzattal rendelkezik nőként s olyan férfiakra bukik, akik nem izmosak. Na ez a túl durva szűrőfeltétel. Mintha lenne ilyen eset, én olvastam róla, de igazából nem érdekel, igaz-e.

2015. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Aztán majd ha 30 évesen már mások lesznek a prioritások és pl. gyereket akarsz majd stb. nehogy megbánd hogy 23 évesen nem zárkóztál el a koksztol a hobbi edzegetésed mellé. Vicc
2015. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!