Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 1kg fogyás ajánlott vagy...

Heti 1kg fogyás ajánlott vagy ez a maximum izomvesztés mellett?

Figyelt kérdés

Én 1,9kg-ot fogytam a héten is, erőszintem egyáltalán nem csökkent. Ugyan abban az időpontban mértem, ugyan az a ruha, minden.

Lehetséges az, hogy 1 kiló zsíron felül fogyjon az ember heti szinten vagy ami azon felül van az fixen nem zsír? (víz,pisikaki etc.)


2015. dec. 2. 19:49
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Eleinte lehet több a fogyás, mert egy kis glikogén az izmokból és víz is. Zsírt nem adsz le többet kb heti 1 kilónál. Később meg főleg nem kellene többet fogyni hetente, mert több izmot vesztesz.
2015. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez nem úgy van, hogy mindenkinél 1 kiló zsírvesztés a felső határ, de azért kemény feltételei vannak a nagyobb mennyiségű zsírvesztésnek.

Bizonyára víz, salakanyag is ment le, igen.

Szálkásítás elején normális a nagyobb veszteség, de ha hétről hétre túlságosan sokat fogysz, akkor emeld a kalóriát, mert túl nagy a deficit, ami nagy eséllyel nagyobb izomveszteséggel jár.

2015. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!