Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez írna valaki...

Otthoni edzéshez írna valaki egy edzéstervet? Gyakorlatok, ismétlés darabszám ilyesmi.17éves vagyok 63-64 kiló 179 centiméter magas.

Figyelt kérdés
Otthon szeretnék elkezdeni edzeni, jelenleg nincs időm kondiba járni. Súlyzó, 1kezes és rúd van+fekvőpad meg persze saját testsúly: fekvő, felülés, guggolás stb.

2015. dec. 6. 23:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Törzsfordítás állva 3*30

Hasprés 3*30

Planking 3*1 perc

Lábemelés egyenes padon 3*20


Fekvőtámasz 3*20

Bicepsz állva 3*15

Bicepsz ülve 3*15

Tricepsz hátul 3*15

Vállból nyomás 3*15

Oldalemelés 3*15

Egykezes evezés 3*15


Guggolás3*30

Kitörés 3*30

Vádli állva3*50


Én kb ilyet raktam össze magamnak, ahogy szét vannak választva, úgy csinálom őket, tehát először első bekezdés végig ugye 3x, majd második, harmadik. Ezt nagyjából 1-1,5 óra alatt le lehet nyomni, megfelelő súlyokkal persze. De nem biztos, hogy minden jó benne, én is csak mostanában kezdem. Nagyjából innen raktam össze: [link] [link] Ezt heti 2x csinálom, mellette heti 4x futok 40 percet. Lehetne heti 3x is szerintem.

Mondjuk nem biztos, hogy tökéletes (sőt, szerintem biztos nem), de nekem bejön.

2015. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ott nézegetem a kezdő otthoni edzéstervet meg keresek még aztán valahogy összeollózok egyet, csak aki esetleg jártasabb ebben írna az lenne a legjobb. ;)
2015. dec. 7. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!