Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutál erős és menő ez a...

*Glissade* kérdése:

Brutál erős és menő ez a csávó! Ha ezt utána tudnám csinálni én is a "nyilvánosság" előtt edzenék! Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
HIT'S FULL BODY WORKOUT WITH CALISTHENICS & RUBBE…: [link]
2015. dec. 13. 01:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mit értesz nyilvánosság alatt. Színpadon fogsz húzódzkodni? Esetleg ketrecben? Vagy a gyerekek elől stopolod a mászókát a játszótéren? Én is nyilvánosan edzek a teremben. Bárki megláthatja. Durva..
2015. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Cortez70 ***** válasza:
77%

Egyetértek: erős a saját testsúlyos edzéshez.

De mutatok egy érdekeset:

https://www.youtube.com/watch?v=Gx45nUETmIA


Két kb azonos súlyú ember. Az egyik street workout-os, a másik pedig erőemelő. A néger még talán izmosabbnak is látszik. És az érdekesség: Utcahosszal nyeri az erőemelő a csatát, pedig 3 gyakorlatból 2 a streetesek nagy gyakorlata: tolódkodás, húzódzkodás.

Szóval az erő relatív. Jó reggelt kívánok. :)

2015. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc csatornámon az egyik kedvenc videóm:)
2015. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 Cortez70 ***** válasza:
52%
Még a guggolás érdekes lett volna.:)
2015. dec. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Vicces volt olvasni a kommenteket alatta: jönnek a rossz dumával hogy egyenlőtlen volt a küzdelem...



Én csak azt nem értem miért akarják bebizonyítani ezek a calisgehutiehtkw (fszér kell ilyen leírhatatlan nevet kitalálni) hogy mindenkinél jobbak, erősebbek, ez a legjobb amit csinálhatsz. Izomzatot, és erőt építeni súlyzós edzéssel lehet a legjobban, ez tény.


Én az egészben annyit látok hogy ezt tök cool csinálni, és amit glissdale is írt: "menő" ahogy pörögsz a rúdon. Persze sport, mozogsz, meg a testedhez képest elég jó erőt is ad, de ennyi van benne. Én nem értem miért ciki elfogadni annak valamit ami. Szerintem fantasztikus mennyire uralják a testüket bizonyos mozdulatok között, és irigylem az egyensúlyukat.


Ha én ilyesmit meg tudnék csinálni, elmennék sziklamászónak, és olyan irányban is folytatnám az edzést. Engem az mindig vonzott, viszont iszony drága sport: hevederek, karabinerek, kötelek, utazás, szállás/sátrazás...

Egy ismerősöm műveli, és azt mondta hogy használt cuccokkal nagyon olcsón belépő szint 1 misi csak a mászófelszerelés. És nem nagyon akarsz spórolni azon a cuccon ami az életedet tartja.

2015. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Volt még ezt követően egy calesthenics srác egy testépítővel, ő is kikapott de legalább tisztességesen végig csinálta és neki nem volt nagy a pofája mint ennek a feka srácnak. Jó teljesítményt nyújtott. Szerintem is fölösleges ez az állandó komplexusos farokméricskélés , ez a csatorna viszont nem is arról szól csak versengenek és jól érzik magukat közben.
2015. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Cortez70 ***** válasza:
33%
Nem is a fikázás miatt linkeltem a videot, csak érdekességképpen. Jól mutatja, hogy az erő relatív.:)
2015. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Vágom
2015. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Ez most olyan minthogyha a kézilabdát meg a focit összehasonlítanánk.
2015. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 Cortez70 ***** válasza:
63%
Nem olyan. Egy streetes pont, hogy rengeteget húzódzkodást és tolódzkodást végez. Ezekben a gyakorlatokban is jobb volt az erőemelő srác.
2015. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!