Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg nem lehet szteroiddal...

Tényleg nem lehet szteroiddal kapcsolatos tanácsokat adni az interneten mert büntetik?

Figyelt kérdés
Olvasgattam gyakorikérdéseken és volt egy pár hasonlo hozzászólás..(amit nehezen tudok elhinni )

2015. dec. 19. 22:42
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Mindenhol büntethetik, de én pl ilyen esetről még nem hallottam. Persze ettől mèg lehet. Viszont azt nem értem, hogy bàrki is mièrt a gyakorin kèrdez a koxról, mikor itt szinte mindenki azt írja magàról, hogy naturál. Akkor mégis milyen szakmai választ akarsz te innen olvasni? Honnan tudod, hogy ismeretlen emberek neked mennyire jó tanàcsokat adnak. Ezen gondolkodj el.
2015. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt pedig hozzá tenném hogy vélemény elég megoszló.. (egyik szerint igy nem jo másik szerint meg ugy)
2015. dec. 19. 23:10
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Hàt ez az. Akkor honnan tudod, hogy melyik a jó tanàcs?
2015. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom de eleve rettegek a cucctól nem értem, hogy mások miért nem. (még rákeresni se akarok) Biztos azt hiszik, hogy ők kibírják azt a mennyiségű szarságot.
2015. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Büntetnek ezek mindent. Bezzeg ha azt mondom, hogy Bond helyett Marlborot szívj, azt nem büntetik.
2015. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha itt kell valakinek megkérdeznie ezt, akkor még nincs azon a szinten, hogy ilyen dolgokat használjon.

Mert ha látják rajtad egy teremben, hogy lesz belőled valami, akkor úgyis összebarátkozol olyanokkal, akik értenek ehhez. Más kérdés, hogy mennyire.

2015. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyrésze akivel egy terembe járok a danát,meta, meg ezeket a cigány kokszokat nyomják..nem nagy terem hozzáteszem .
2015. dec. 23. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg is érdemlik ha ennyi eszük van :)
2015. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Attól az még nem lesz jó cucc, hogy többen azt nyomjàk.
2015. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezik még Dana? Elvileg már ezer éve nem gyártjaák
2015. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!