Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mi az ideálos...

Szerintetek mi az ideálos testsúly?

Figyelt kérdés
78kg-hoz vagyok 187 cm szerintetek mennyi izmot kéne pakoljak még magamra?

2016. jan. 17. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugy 10 kilot
2016. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Naturálban kb 90 kg lehetsz szálkásan ezzel a magassággal. Hogy neked mi az ideális az más kèrdés.
2016. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Had idézzem volt barátnőm szavait

"80 kiló alatt csak fiúk vannak, felette vannak csak a férfiak"

Azóta nagyon figyelek a súlyomra, ez bennem mély nyomot hagyott... 178 cm 85 kiló

De ennek ellenére azt mondom, hogy ahogy jól érzed magadat a bőrödben... Szomszédom 105 kiló 180 magas ugyan hasas, de marhajó erőben van, még a lovat is arrébbteszi, lediétázott 90 kilóra veszített erejéből, nem érezte jól magát, inkább visszament 100ra és vígan éli életét /50 évesen/

2016. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ideális? 182 centi vagyok, nekem az ideális 110 kiló lenne kb szárazon, de ha annyi lennék 120 kg lenne ideális :D
2016. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te tudod. Nincs olyan, hogy ideális testsúly, maximum amit az ember maga abban az életkorszakában annak tart...

Van, aki nem is akar izmot építeni, ő dolga. Van, aki el akarja érni a naturál maximumát, s vagy száraz akar hozzá lenni, vagy nem zavarja a hobbi testépítőknél átlag fölötti háj. Van, aki minél nagyobb akar lenni, mindenáron...

Ezt így nem lehet megmondani.

Ha azt mondjuk, hogy pakolj fel 30 kiló izmot, s még szeretnél is, nem jelenti azt, hogy van realitása :D

S azt se tudom, mennyi rajtad a háj most.


Magamról pedig fogalmam sincs, mert most háj van rajtam, én pedig sokkal több izmot akarok. Az ember csinálja a dolgokat, aztán lesz valahogy. Mi értelme azon gondolkodni, mikor álljak majd meg? Lehetőleg direkt sosem, úgyis megáll a fejlődés magától. Vagy nálatok ez így van, hogy azt mondják, még 10 kiló izom, akkor "gyorsan" felpakolom és elégedetten megállok? :D Nem hiszem.

2016. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

Egy ekkora hülyeség bennem is mély nyomot hagyna.

Mi van ha egy fickó 170centivel csak 75 kiló szálkásan. Akkor ő kevésbé férfi egy 80 kilós 2 méteresnél?

2016. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szavai alapján igen, de ahogy ismerem az én magasságomhoz mondta ezt a számot.
2016. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"80 kiló alatt csak fiúk vannak, felette vannak csak a férfiak"

Ebből viszont nem az jön le.

2016. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jaki002 ***** válasza:
lehető legnagyobb izomtömeg, a lehető legalacsonyabb testzsírszázalékkal a legideálisabb.
2016. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hármas, jól tetted, hogy dobtad. Ilyet nem bírtam volna ki. De szerintem egy értelmes ember se.


Amúgy azt szokták mondani erre a súlyra, hogy magasság mínusz 100 és megkapod az ideális súlyod szálkásan és izmosan. Szóval neked 87 kiló.

2016. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!