Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék el kezdeni termben...

Szeretnék el kezdeni termben gyúrni. Nagyon sovány vagyok Hiába próbálok többet enni de nem megy. Azon agyalok hogy veszek töm. Növelőt. Lehet tőle valami bajom? 15éves vagyok 178cm 55kg.

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:

Olvastam hogy egy gyerek 3x ivott és azóta nem volt merevedése...

Amúgy itthol 2honapja és 12napja edzek saját testsúllyal.

2016. jan. 26. 16:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyerek hazudott, vagy csak poénkodik, a tömegnövelő csak kaja, de attól egy szemét a legtöbb, mert nagyrészt cukor. A Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, és olvasd el, ingyenes, alapok benne vannak.
2016. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyi eszed lehetne, hogy nem kamuzol az eletkorodrol ha a szuletesi datumod a nicked.
2016. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Szedjél fakequestion 250-et, azzal leszel izmos.
2016. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az életkorát jól adta meg. :)
2016. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Xddd hehe és te ezt honnan veszed hogy az az én születési dátumom??? xD 😂😂 minden képp le töltöm azt a sárga kapszulát.
2016. jan. 26. 19:05
 7/8 anonim válasza:
az edzés is meghozza ám az étvágyat, ha dolgozik a tested több energiát használ fel/el, ezért is meg elkezdi építeni az izomzatodat azért is mert azt is "valamiből" fel kell építeni. kiedzed magad utána fogsz tudni enni. én is így voltam. menj csak el terembe, de én ajánlom hogy valami haverral menj aki már jár egy ideje és meg tudja mutatni hogy mit hogyan csinálj, vagy épp mint hogyan ne.
2016. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haverral akarok de ö is 1x volt teremben. Voltam már Napijegyen ott meg mutatták hogy hogyan kell használni..
2016. jan. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!