Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha fogyni és izmosodni akarok...

Ha fogyni és izmosodni akarok ez jó értend?

Figyelt kérdés
Reggelire 60-80g zabpelyhet tejjel eszek meg sokfajta vitamint, délután suliba amit adnak mint egy normális otthoni ebéd, de sosem eszek hozzá fehér kenyeret.Este meg banánturmix esetleg valami keksz estefele amúgy se tudom mit egyek esetleg erre javaslatok.Heti 3-4x kondizok amik után fehérjét iszok.Ez jó étrend fogyás,izmosodáshoz?

2016. jan. 27. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem étrend, kéne 2 g/ttkg fehérje neked alapból.

Olvasd el:

[link]

2016. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből aztán nem tudjuk meg sem a makrókat, sem a tested jellemzőit, hogy legalább megtippeljük, miből kellene kiindulnod, aztán módosítanod, ha kell...

Ha kezdő vagy, izmosodhatsz szálkásításkor egy kicsit, de gondolom, valami sokra nem lehet számítani, amíg deficitben vagy s persze az is időleges.


Keksz estefelé... Szerintem olvassgass még a témában. Konkrét fehérjés ételt nem is írtál, persze a suliban valami az biztos tartalmaz valamit e téren, bizonyára nem eleget, hogy a reggeli és esti fehérjeszegény étkezésedet ellensúlyozza (tudom, hogy akad benne fehérje is itt-ott, de nem sok s nem jó forrásból)... De ez így tényleg nem étrend.

2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Ez így nagyon nem jó.
2016. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint fentebb írták, az ebédedet nem tudjuk minősíteni, semmit nem tudunk róla.

Vacsira inkább valami fehérjedús kellene, most tömény szénhidrát.

Pl. körözött sovány túróból, vagy bármilyen tojásos étel. Vagy valamilyen fehér hús.

Mellé szénhidrátnak csak zöldség.

2016. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!