Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudja a testépítő vagy...

Honnan tudja a testépítő vagy aki hobbi szinten koxol hogy a cucc amit szed, az "eredeti"?

Figyelt kérdés
mert ugye bár nagyon sokan koxolnak, többen is mint gondolná bárki is. (régen azt hittem aki brutálisan izmos és alacsony a testzsír% szimplán a kemény edzés miatt van) de azt mióta komolyabban benne vagyok a témában rájöttem hogy többen is koxolnak mint gondoltam. nade mégis aki neki áll koxolni, vagy már egy ideje csinálja az honnan szerez jó cuccot? meg ugye bár minden eladó szerint a cucc jó amit árul. de mégis honnan lehet tudni hogy nem étolaj van az ampullában?

2016. jan. 31. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinte lehetetlen eredetit találni, közel kelet meg pár helyen van a világban. Aki nem teljesen agyhalott az tudja, hogy nem eredeti.

Onnan tudják hogy ők vagy valaki kipróbálta, vagy jókat mondanak róla. Az igazság az hogy a 90-es évek óta egy jó minőségű underground ellátó is hatalmas kincs. 50-95%-ban nem hogy nem eredeti(erősen szerfüggő, pl methát nem tudják elb' mert annál nincs olcsóbb szer), de nincs is benne a mennyiség ami rá van írva, vagy más hatóanyag van benne és így nem lehet a post/intra cycle therapyt rendesen összeállítani.

2016. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs eredeti cucc, és a testépítő/hobbi koxos sem tudja. Neki azt mondták hogy páldául sustát kap, de se ő se aki eladta neki nem tudja mi van benne. Majd kipróbálja és ha azt a hatást hozza ami a szertől elvárható akkor ez csak annyit jelent hogy benne volt a hatóanyag, valamennyi. :)
2016. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Sehonnan nem tudja, illetve mindenki tudja, hogy nincs eredeti. Pár kivétel van, de azok meg drágák. Pl mi a richterben gyártunk deca durabolint retabolil néven, de 8 ezer ft egy ampulla a patikában és csak 50 mg a hatóanyag benne. Szóval nincs nagyon már eredeti, csak onnan tudod meg, hogy jó-e valami, ha működik. Ennyi. Tapasztalat kell.
2016. jan. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudja, hogy nincs eredeti egyáltalán, kb mindenki (versenyzők is) hamis cuccot tolnak, mert ami nem gyógyszergyári hamis. Viszont azok között is van jó, és akinek van pá ismerőse tudja, aki meg kezdő, nem ért hozzá, ha olyan az eladó megkapja a sz*rt.
2016. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!