Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb egy hónapja csinálok...

Kb egy hónapja csinálok szinte minden nap Összesen 130-150 fekvőtámaszt (nem egyszerre) 10 kg sulyzoval mind2 kezemre kb60at Felülést 100-150et és vagy 60 hasprest, jobb lenne ha heti 3szor csinálnám, jobban fejlődnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem sok, meg hogy keveset fejlodok tőle, de gondolom a sok fekvőtámasz és a sok felules csak nem haszontalan:) Persze lassacskán mindig próbálok többet csinálni(eleinte kevesebbet csináltam mindenből)
2016. febr. 5. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:

én egy időben 600 fekvőt lenyomtam egy nap

Sok felülést csinálsz azt nem irtad mennyit guggolsz (a guggolás az egyik legfontosabb tömegesitő gyakorlat)

2016. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy eddig nem nagyon csináltam, de mostmár ezentúl fogok.És sokat fejlodtel a sok fekvőtámasztól?
2016. febr. 5. 11:23
 3/10 anonim válasza:
Az hogy hogyan fejlődsz attól is függ hogy milyen az étkezésed. Természetesen amit csinálsz az hasznos és erősít, idővel egyre könnyebb lesz és akkor majd áttérhetsz másféle gyakorlatokra.
2016. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt szeretnem meg tudni, hogy jobb lenne ha minden 2. nao csinalnam?(mert ugye az izomzatnak is szuksege van pihenesre)
2016. febr. 5. 11:37
 5/10 A kérdező kommentje:
nap*
2016. febr. 5. 11:38
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Ettől nem leszel izmos soha. Amiből ennyit tudsz csinálni az már nem növel izmot, hanem àllóképességi edzés lesz. Növelni kell a gyakorlatok nehézségét. És igen, elég heti 3-4 edzés, mert regeneràlódni is kell. Akkor izmosodsz.
2016. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso a valaszt es mivel novelhetnem a nehezsegeket?

Egy kezzel meg nem tudok fekvotamaszt csinalni, hiaba csinalok ennyit.

2016. febr. 5. 11:53
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Van fél-egykezes is, mikor az egyik kezed pl egy labdán van. A fegyencedzés cìmű könyv jól leírja ezeket. Keress rá.
2016. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. igen elég jó mellizmom volt abban az időben de nem helyettesiti a konditermes edzést
2016. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi:)
2016. febr. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!