Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen ilyen múlttal van...

17 évesen ilyen múlttal van még esélyem az egészséges, férfias testalkatra?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. 11-14 éves koromig versenyszerűen eveztem, jó voltam benne, országos 2. voltam. Aztán abbahagytam, és történtek az életemben a kérdés szempontjából lényegtelen dolgok, amik miatt egész mostanáig heti rendszerességgel fogyasztottam speedet, ecstasyt (mindig tiszta mdma-t). Nyáron egy ideig napi szinten spuriztam. Most egy hónapja nem csináltam semmi ilyet, szeretném abbahagyni egy nagyon hosszú időre, de inkább örökre. Emiatt sajnos nagyon lefogytam, és genetikai adottságaimnál fogva is magas, vékony testalkat vagyok. Pillanantnyilaf sajnos 187 cm és mellé 63 kg. Van még esélyem arra, hogy normális testalkatom legyen? Valami edzéstervet vagy akármilyen kiindulópontot tudnátok ajánlani/javasolni, hogy hogy kezdjek hozzá a fizikai javuláshoz? Egyáltalán 17 évesen van még lehetősége a testemnek radikális változásra? Előre is köszönöm a válaszokat és a megértést mindenkinek:))

2016. febr. 6. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Van.

Ne sajnáltasd magad, olvasd el a Sárga Kapszulát.

2016. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
neten fent van
2016. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Van. Mivel nem 97 éves vagy.
2016. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz, mintha 60 éves lennél.

Még javában benne vagy a korban, én most 28 évesen kezdtem el megint edzeni, mert én is eléggé behíztam, mert edzés nincs, de a kaja az megy.

Éssss egyáltalán nem érzem, hogy le lennék késve bármiről.

2016. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, el fogom olvasni. Félre ne értsd nem önsajnálatról van szó, anyám-apám 2 hónap eltéréssel meghalt és a rokkantnyugdíjas nagyanyammal elek, szoval dolgoznom kell hogy tudjunk élni, melle egy erős gimnáziumba járok egyetemre szeretnek menni, es voltam olyan bolond hogy azt gondoltam ezzel levezetem a heti ideget de elegem van belole😬
2016. febr. 6. 20:24
 6/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Sokan 30-40 fölött kezdik és jó formában lesznek. Nem késtél le semmiről. Amit ajánlottak azt olvasd el.
2016. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak most kell ott lenni fejben, és nem visszaesni, mert utána már lehet nem lesz.
2016. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg sajnállak. De pont hogy a rendszer tud biztonságot vinni az ember életébe szerintem, és segít a talpra állásban, függetlenül a sporttól.
2016. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszulát olvasd el. Ha nincs pénzed kondira, akkor fegyencedzés otthon. Ez is egy könyv, torrentezd le. Sok sikert! :)
2016. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek!
2016. febr. 7. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!