Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kéne edzenem 110...

Hogyan kéne edzenem 110 kilósként?

Figyelt kérdés

Személyi edzőm szerint 30-40 perc kardió (gyors séta), majd utána erősítő, saját testsúlyos, súlyzós gyakorlatok.


Előző héten heti 4x csináltam végig az "edzéstervem", de szeretnék pluszba edzeni, minden nap másra, mint a gyúrósok lábnap stb, hogy vannak ezek?


Eszközeim: multifunkciós expander (edzőkötél)

peanut fitness labda

1-1 kg súlyzó, bár azt tudom, hogy sokmindenre nem jó :)


Célom: zsírégetés, izomépítés, erősödés. :)


Lány vagyok


2016. febr. 8. 15:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Plusz az edzőm azt mondta ugye, hogy először kardió, majd ezek az erősítő gyakorlatok, de itt azt olvastam, hogy erősítő gyakorlatok előtt nem kéne kardiózni..:O
2016. febr. 8. 15:43
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdőként heti 3 teljes testes edzés kéne, minden izomra egy gyakorlat, 4 sorozat, magas ismétlésszám, és a kardió tényleg nem edzés előtt kéne. A Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, olvasd el.
2016. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
akkor csak kezdjem el a gyakorlatokat simán? kis bemelegítés után?
2016. febr. 8. 16:09
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi :) be is szereztem a könyvet, meg az alkalmazást is :)
2016. febr. 8. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

bántás nélkül mondom, youtube on rákeresel Réka vagy bármilyen videóra és amit látsz csinálod.

Ne bonyolítsd az életed.

2016. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Rövid, lényeg benne van, ha utána lesz kérdésed írj.
2016. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi, Rékát kihagyom :) bírom őt meg minden, de nekem ez saját súlyos erősítős jön be... 40 kg-t kell fogynom, akkor már normális lesz a zsír % -om
2016. febr. 8. 16:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak azok a videók nem sokat érnek, étrend nélkül ugyan úgy, mert kevés, plusz alakformáláshoz is.
2016. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én 33F vagyok, azért ajánlottam a youtube ot, mert az eszközeidhez találsz gyakorlatokat és a video ad egy ritmust és új gyakorlatokat.

Nem ezért írtál???? Azt meg csak érzed, hogy lábat vagy kart erősítesz.

Szerinted mik vannak a videokban, ha nem saját testsúlyos gyakorlatok?

2016. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

annyira megy már ez a sárga kapszula tukmálás, hogy gondolkozni is elfelejtettek válaszkor.

Most akkor teljes testes edzés kell sajár súllyal, de ez a Rékás videók rosszak. 110kg-s lánnynak melyik gyakorlat könnyű???????

Hát én utálom az egész családot és nemigaz, hogy itt kell ajánlgatnom.

2016. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!