Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Ha hétvégenként nem tartom be szigorúan tömegnövelő étrendet az még belefér?

Hétvégén azért nem tartom be úgy mint hétköznap, mert édesanyám mindig süt/főz valamit (legtöbbször húsfélék)

Keress kérdéseket hasonló témákban: étrend, tömegnövelés, hétvége, testépítés, sport

2016. febr. 21. 14:07  Privát üzenet  

A válaszok
Ha egy étkezésről van szó,akkor nem nem gond, de ha egész napi zabállásra gondolsz, akkor sok.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. febr. 21. 14:34 Privát üzenet

S mi a baj a húsfélékkel? A zsírt beszámolod. Vagy nagyon, nagyon zsíros húsok ezek, illetve nem akarsz telített zsírból bevinni annyit? Nem értem, mivel van gondod.

De változó, kinek mi fér bele s mennyire zsírosodik az ember. Alapból nem aggódnék, ha értelmes ételeket eszel, aztán majd meglátnám. (Ezt a te helyedben, mert a sajátomban tuti nem lenne gond, ennyit már tudok magamról.)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. febr. 21. 14:34 Privát üzenet
Cortez70 nevű felhasználó válasza:

Belefér ha kb megvannak a makrobevitelek.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. febr. 21. 14:42 Privát üzenet
Saxx192 nevű felhasználó válasza:

Hétvégén, ha otthon vagyok, nekem is előfordul, hogy megy az adott napi otthoni ebéd, ha nem full szemét, ma pl rántott tilápia volt, de mivel a család kókuszzsírt használ, az a kis bunda nem okoz gondot, a hétvégén egész nap azt zabálunk, amit kedvünk van dolognak nem vagyok a híve.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. febr. 21. 15:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Heti kettő csaló étkezés még belefér tömegelés alatt?
Dietanal belefer egy nap 2 hus leves?
Kolbász belefér tömegnövelő étrendbe?
Az tömegnövelő étrendbe belefér a sulis ebéd?
TK Pizza belefér tömegnövelő étrendbe (nem mirelit)? Mert egy pizza kb 2000 kcal és igy könnyű fedezni a kalória mennyiséget és fehérje is van benne belefér?
Tömegnövelő időszakba belefér a kalapácsbicepsz? Vagy az szálkásít?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!