Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogok a tolódzkodástól és a...

Fogok a tolódzkodástól és a fekvőtámasztól erősödi, illetve izmosodni?

Figyelt kérdés
Pár napja egyik osztálytársammal elhatároztuk, hogy minden szünetben tolódzkodunk a suliban korláton. Amikor elkezdtük, egyet sem tudtam megcsinálni, mert nagyon gyenge vagyok. Azóta úgy érzem, fejlődtem, már megy 3 is.:D Szerintetek ha továbbra is csinálom, fogok még erősödni?
2016. febr. 29. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Erősödni fogsz ,de az az izmosodáshoz étrend kell.
2016. febr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogsz.
2016. febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül is elvan egy darabig, ha normálisan csinálja.
2016. febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogsz, de mérvadó izmosodást ne várj saját testsúlytól, főleg ilyen szünetbe menjünk le tolódszkodni mentalitással. Kezdésnek jó, bajod nem lesz tőle, legalább nem cigizni meg inni lógtok ki a suliból szünetben. :) Aztán ha komolyabban megtetszik, meg lehet látogatni egy edzőtermet is.
2016. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Igazából nem akarok én hatalmas izmokat magamra pakolni, csak elég vékony és gyenge vagyok, ez ellen szeretnék tenni.:D

2016. febr. 29. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi, aztán, ha pechje van, nem tud leállni :)
2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz hatalmas izmokat felpakolni attól, hogy kondizni jársz. Miért hiszik sokan, hogy ez így megy?

Teljesen OK, hogy ezt csinálod, de majd eddz mindenre rendesen, hogy kiegyensúlyozottan erősödj (s persze az esztétika is ott van) :) Jó étrend pedig szerintem mindenkinek alap, ha mozog, ha nem, bár a mozgás is alap... Szomorú, hogy az átlagember sokszor elhanyagolja ezeket.

2016. febr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit megadnék ha lenne ilyen alkalmatosság az iskola udvaron! Amúgy ez egy kis börtön feelinget is visz a dologba, ott is vannak állványok, a csávók kimehetnek sétára és tolonc-huzonc megy. :)
2016. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!