Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jó/rossz ha heti 5...

Mennyire jó/rossz ha heti 5 napot megyek edzeni, minden egyes nap 1 izomcsoportot edzek meg? Pl. Ilyen felosztásban, rendre a hét napjai, hétvége pihenő: mell-kar-váll és has egybe-hát-láb.

Figyelt kérdés
Azért gondolkozom ebben a módszerben, mert egyszerre 2 izomcsoport edzése (pl. hát-kar) nagyon sok idő, van hogy 2 óra is. Esetleg valamit rosszul csinálok?

2016. márc. 4. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a hasat nem tenném önálló napra, hanem valamelyik nagyobb izomcsoport mellé. Illetve a láb az, ami mellé meg nem tennék be semmit.
2016. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így edzek (egy nap egy izomcsoport), nincs ezzel baj, igaz én otthon, pont az időhiány miatt. De ha terembe járnék tuti nem így edzenék.
2016. márc. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy a váll és a has külön napot kap, majd a két legnagyobb izomcsoportot egy napra rakod.
2016. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy értette hogy:Hétfő:mell, Kedd:kar, Szerda:váll+has, Csütörtök:hát, Péntek:láb.
2016. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, csak a kötőjelek meg a sortörés kicsit összezavart. Így már nem látok benne kivetnivalót. Sosem edzettem még így, de pont mostanában kezdtem rajta agyalni, hogy kipróbálok valami hasonlót.
2016. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, ahogy a 4. válaszoló írta akkor jó.
2016. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen úgy értettem,

hétfő: mell

kedd: kar

szerda: váll és has egybe

csütörtök: hát

péntek: láb

2016. márc. 5. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, így már ok, sorry. Én értettem félre.
2016. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!