Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez belefer a dietaba?

Ez belefer a dietaba?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából semmi durva összetevője nincsen ami akkora nagy zavartságot csinálna nem?


2016. márc. 16. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden belefér ha beleszámolod a napi mennyiségbe. Legalábbis nekem.
2016. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
Nézd meg mennyi a tápanyag benne és el kell tudnod dönteni, hogy neked mi fér bele.
2016. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amúgy tele van tésztával. Nem tudom hogy lett nekik 7,6 g szénhidrát, de teljesen jó.


De ha úgy nézzük 7g szénhidrát meg 2,8g zsír az lóf*** nem?

2016. márc. 16. 19:03
 4/13 anonim válasza:
Amúgy én is azt nézem:D
2016. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cortez70 ***** válasza:
Nem sok ami benne van. Belefér, meg amúgy sem versenyre mész holnap, gondolom.
2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem ferne bele szinte semmi kaja nincs benne
2016. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor nincsen edzésnap akkor belefér. Arra figyelj hogy súlyzós edzés előtt mindig összetett szénhidrát és csirkemell menjen zöldséggel.
2016. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cortez70 ***** válasza:
És mi van ha halat eszek? Vagy marhát, tojást, nyulat, stb? Csak a csirke a jó? :)
2016. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, semmi baj a nyúllal sem, de van, aki nem eszik húst. Van, aki alig eszik szénhidrátot. Van, aki kizárólag éhgyomorra edz. Kinek mi esik jól és működik :)


Nekem instant levesek nem férnek bele s nem is akarom, hogy beférjenek, de más attól még felőlem eheti. Nem ettől fog zsírosodni és hirtelen halál sem éri miatta, de azért nem tartom egészségesnek. Akinek fontos, az döntse el, én inkább rendes ételt eszem, ami finomabb. Ennyi.

2016. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
Én sem írtam, hogy ezen a levesen kell élni. De ez a csak csirke duma nem tetszett. Sokan írnak ilyeneket, aztán fele annyira nem izmosak mint én öregszar létemre.
2016. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!