Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 38 fokos lázam van. Ha elmúlik...

38 fokos lázam van. Ha elmúlik, utána mehetek már egyből edzeni? Vagy hány napot hagyjak ki még utána? Ma reggelre lettem beteg, sajnos.

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 08:10
 1/7 anonim válasza:
Az attól függ hogy mennyire erős az immunrendszered! Ha erős akkor szerintem mehetsz, ha nem akkor hagyj ki 1-2 napot.
2016. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik mehetsz is, de ne nagyon bombázd szét magad.
2016. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 evente ha 1szer beteg vagyok. Szoval szerintem nem gyenge annyira.
2016. márc. 21. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A háziorvost kérdezd meg szerintem. Azért a fontolva haladás jobb, mint visszaesni, és hetekig szenvedni.
2016. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En varnek a helyedben. Nem hajt a tatar, lesz ido visszaepiteni, az a fontos hogy jol legyel.
2016. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hetet kihagysz semmi nem fog történni a testeddel és 100%-osan fogsz tudni utána edzeni,1 hét pihenés mindenkinek kell évente egyszer
2016. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 3-7 nap kihagyás, attól függ hogy érzed magad. Ha még lázas vagy, vagy tüsszögsz, köhögsz, akkor ne menj. Ha elmúlt és jól érzed magad, akkor menj.
2016. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!