Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szolnokon hol van női edzőterem?

Szolnokon hol van női edzőterem?

Figyelt kérdés
Itthon már elkezdtem edzeni, de mennék kondiba is, csak én nagyon kényelmetlenül és zavartan érezném magam, ha csak én lennék lány és bámulnának.

2016. márc. 24. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy edzoterembe nem azert jarnak hogy bamuljanak vagyis az aki komolyan veszi az nem azert megy oda es lesz ott mas lany is vagy no
2016. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak bámulni, ne öltözz kihívóan. Általában mindenki az edzéssel van elfoglalva.
2016. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs külön női terem,egy termet használ mind a 2 nem,ott is,ahova én játok.Ha nem öltözöl kihívóan,+még kezdő vagy (szóval nem nézel ki nagyon jól) akkor nem fognak ANNYIAN megbámulni,mert páran mindig megfognak.

De minnél többen néznek,annál jobban nézel ki.

2016. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kihívóan öltözni. Csak én nem csak amolyan női gépeket használnék, hanem súlyokat is, és nem tudom, mennyire néznék ezt ferde szemmel.
2016. márc. 24. 12:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyien. :)
2016. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted te leszel a legelső csaj egy edzőteremben? :)


A beavatás a legkomolyabb. Döntött törzsű evezést csináltatnak veled és a terem összes bikája jól megbámul majd és értékel 1-10 skálán. Ne akard megtudni mi van 5 alatt.

2016. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Dorian Yates, ne mondj ilyeneket neki, mert így biztos nem fog merni elmenni terembe. :)
2016. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

xdd :DD


Azt hittem, még vannak olyan hímneműek, akik csodálkozva néznék, ahogy egy lány súlyzót vesz a kezébe:D

2016. márc. 24. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azokat tisztelem, akik nő létükre tudnak normálisan edzeni, mint egy csávó. Nem csak guggolnak, lábtolóznak és hajlítóznak.
2016. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Megsúgom, a nőknek csak a kisebb százaléka edz normálisan. Egy női teremben körül vennének azok a díszp*csák, akik csak a combközelítőn nyomkodják a telefonjukat. Ráadásul olvastam itt már olyat, hogy női teremben kevés a tárcsa p. a lábtolóhoz.

Szerintem én idegbajt kapnék. :D


Rendes terembe járok, nálunk nincs külön női terem. A srácok nem nagyon szoktak bámulni, csak odanéznek, esetleg jár egy elismerő pillantás guggolás közben a popsinak, vagy evezés közben a súlynak, de ennyi...

De ugyanígy két sorozat közt én is vetek egy-egy pillantást a srácokra. De aztán edzek tovább... Senki nem vak, de senki nem bámészkodni megy a terembe.

2016. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!