Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál belefér 2...

Szálkásításnál belefér 2 hetente 1 olyan nap hogy többet eszem?

Figyelt kérdés

nyilván nem hamburger meg ilyen gyors kaja,csoki,chips stb.

de olyankor nem natur hus van hanem rántott hus,szenhidratkent rizs,egy kis savanyuság hozzá vagy kompót

de nem igazan birok nagyon sokat enni sem szoval tulzasba nem tudom vinni mert kijön belőlem,vagy ha tul zsiros attol is rosszul vagyok

ez az 1 nap 2 hetente belefér?



2016. ápr. 7. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon komolyan gondolod akkor havi 1 csalónap, az is ésszel.
2016. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, belefér.
2016. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szoval ez kb olyan szinten tartáshoz jó?
2016. ápr. 7. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A heti 1 is belefér, ha az van csak amit írtál.
2016. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

semmi kenyér,édesség,cukros üdítők,nassolások nincsenek

inkább egészségesebb dolgokból csak többet

2016. ápr. 7. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt neked kell kitapasztalnod, másrészt fogalmam sincs, hogy mi van a kalóriadeficiteddel a normál is kilengő napokon, illetve mik a prioritásaid. Nekem nem fáj, ha mondjuk heti 2 napon át nem fogyok, viszont jókat eszem (kicsit korábban heti 7 napon át nem fogytam, ahhoz képest a jelen haladás :D nem tudok keveset enni, no).

De van, aki gyönyörű tempóban akarja megoldani a szálkásítást s ez annyira nagyon nem is esik nehezére. Az inkább ne csináljon ilyeneket, koncentráljon a céljaira.


Amiket írsz, azok nem olyan vészesek ám. Így kell normálisan kilengeni.

2016. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!