Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Ki melyik oktatási...

Üdv! Ki melyik oktatási központot ajánlja sportedzői/személyi/funkcionális edző tanfolyamra? Tapasztalatok és az elhelyezkedés miatt érdekel. A legtöbb helyről megosztottak a vélemények, van ahol jelentős összegért nem kap az ember minőségi oktatást.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ez csak egy személyes vélemény, de SZERINTEM ahhoz hogy személyi edző legyél, nem papir kell, hanem: tapasztalat, hirnév, eredmény. ha te sok embert, sok edzőt, és sok versenyzőt ismersz, befognak ajánlani. ha vannak eredményeid, pl superpody 1 hely, - mondtam valamit - akkor azzal meggyőzöd az átlag embert hogy te értesz hozzá, és a tapasztalat. hiába van papirod, ha 2 éve sportolsz, többet ér, ha 12 éve üzöd a dolgot, de nicns papirod. és még van 1 bónusz, ami szerintem nem jogos, az az, hogy te is nézz ki jól. az átlag ember olyanhoz megy edzeni, aki vagy most, vagy régen tudott hozni egy brutál formát.
2016. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akarunk mi még egy funkcionális személyi edzőt? :D
2016. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a papíron fog múlni
2016. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már Teri néni is funkcionális edzést tart a szomszédba hogy kiegészítse a kisnyugdíját.
2016. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!