Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme lassú felszívódású...

Van értelme lassú felszívódású fehérjét bevinni a szervezetbe buli előtt? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Buliba megyek és minden bizonnyal inni fogunk nem szeretnék nagy izomveszteséget arra gondoltam ha este 8 óra fele megiszok egy lassú fehérjét annak lesz e értelme ha kb egy órára rá elkezdünk inni?

2016. ápr. 22. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Még drágábbat fogsz okádni. :D
2016. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb mintha előtte nem innál fehérjét, de gondolom úgyse iszol gyakran ha ennyire parázol tőle, nem fogod leinni magadról az izmot másnapra. :D
2016. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Izomveszteség egy este alatt, valaki nagyon bekajálja a sárga oldal idiótaságait... :(
2016. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 clint ***** válasza:
Még ha 55 cm bicepszed lenne akkor se tudnál egy éjszaka alatt izomveszteséget szenvedni. Nálam is előfordul időnként hogy egész nap nem tudok enni, de nem parázok...
2016. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

óvszert vigyél inkább.

bár ha ilyen aggályaid vannak,mint ez a kérdés,akkor valszeg nem fog kelleni az sem.

2016. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krisz85 ***** válasza:

ahhoz hogy nagyon izmot veszíts egy éjszaka alatt inkább az alábbi kéne:


- már a diétád végén van, minimális ch-n, ekkor talán számít

- átbulizod az éjszakát, nem alszol eleget másnap reggel mondván jó lesz az úgy mész a terembe keményen edzeni - na ilyenkor már sanszosabb, mert nem regenerálódál eleget, kortizol szint emelkedik a többit remélem nem kell magyarázni


- nagyobb az esélye hogy inkább hízol, persze képletesen az alkohol miatt,


a sovány túró egyébként jó lehet, ráadásul a benne lévő zsír semlegesíti az alkoholt, kevésbé fogsz berúgni , de én vinnék aminósavat bcaat és glutamint azt féltávnál meginnnám, esetleg fehérje csokiszeletet, akkor minden gond le van tudva

2016. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne piálj, csak turmixot igyál :D
2016. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

A bulitól függ az izomveszteség. Ha 3-4 órát tombolsz, az 3-4 óra aerob/kardió - edzettségedtől függ - egyhuzamban, ami már okozhat izomveszteséget. Körülbelül 0,00000001 centit :D Jó, úgysem tudjuk megmondani pontosan, de ez nem úgy működik,hogy "buli,edzés,munka,randi,vásárlás stb." Pulzusszám,napi kalóriabevitel,elegendő regenerálódási idő...így kell az aktivitásaidra tekinteni, a tested ennyit tud.


De a helyedben nem innék fehérjét, pénzkidobás. A szénhidrátos, zsíros ételek jobban oldják az alkoholt. Inkább a vízre figyelnék oda, a pia gyorsan dehidratál.


Én túrót nem ennék, az alkohol és a tejes dolgok nincsenek jó barátságban. :D

2016. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Óvszert valóban nem vittem, van barátnőm mivel ő nem jött így csajozás tabu, majd otthon lerendezem :D


Végül ittam fehérjét. Elég sokat ittunk ami nálam nem rendszeres így meg is ütött :D tudatosan sok vizet ittam buli közben. Egy darabig ilyen nem lesz úgy hogy szerintem megérte. A másnap viszont rosszul telik próbálom legyűrni a rizs csirke kombót a gyomromba több kevesebb sikerrel :D

2016. ápr. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!