Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne az ideális edzesterv...

Mi lenne az ideális edzesterv szamomra?

Figyelt kérdés
16 èves fiú vagyok 1 ève járok a Fitness 2000-be jelenleg minden egyes testreszemre edzek egy edzesemen, az edzestervet magam álitottam össze de ugyerzem hogy azert most mar szeretnek egy ujat osszeallitani es ebben kene a segitsegetek/segitseguk mert igy esetleg hatekonyabban edzhetek. A kovetkezo sorokban megprobalok minden fontos informaciot leirni magamrol. Tehát 60kg vagyok,170 cm magas, heti 3szor jarok edzeni (hetfo, szerda, pentek), tobbnyire gepeken dolgozok, edzeseim kb 1orasok, kezel 50kg-kat tudok emelni (tudom nem sok), fekve nyomva 45-50kg (rud sulyaval egyutt). A cèlom az lenne az uj edzestervel hogy szet szegyem az egeszet Pl:hetfo labnap, szerda karnap stb. A testreszek amire edzenek kar, mell, lab, has termeszetesen mindegyikbol aranyosan ugyanannyit hogy aranyosan nezek ki. Szerintem mindent leirtam ami szukseges de ha kell meg kitudom egesziteni. A valaszokat elore koszonom. Protein segit valamit a folyamaton? Ui. : Ha surun elofordulo kerdes akkor elnezest.

2016. ápr. 25. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

1 evig nem tudom mit csinaltal,mindegy is.

Hátra és vállra nem edzel vagy mi?

Amugy a sarga kapszula ingyen letoltheto kis konyvet olvasd el,az alapok benne vannak.

2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!