Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed a testépítőkrő...

Mi a véleményed a testépítőkről? Fizikum és életvitel terén egyaránt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Két út van a gyurmázásban. Az egyik a kidobó lifestyle, a másik meg kockahasú selyemfiú. Mindkettő kokszol. Pont.
2016. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Persze, persze. A múltkor is voltam dolgozni a fatelepen, ott volt egy ilyen gyúrós gyerek. Szép haj, minden. Érted, csupa izom. Póló le, elkezdi vágni a fát. 10 perc múlva kifulladt. Nem bírják ezek. Csak a padon fekszik az összes. A poroktól meg csak felfúvódsz. Van egy osztálytársam, az is gyúrós. Azt mondja 150-el guggol vagy mi. Erre beült a 80 kilós haverom a nyakába és nem bírta el. Le kéne futni 10 métert kifingana az összes. A kokszport isszák edzés előtt, mert az felnyomja az erőszintjüket, de nem hosszútávon. És mindig puffadnak. Ismertem egy másik gyúróst is. Az is abbahagyta a porozást és hájas lett, mert leeresztett a lufi a karjában. Meg akkora karja van mindnek, de csak 10 kilót bírnak emelgetni. Ez is érdekes.
2016. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én 188cm vagyok és szeretnék jó nagy darab lenni,mit szedjek? Kidobó nem lennék,csak szimplán legyek jó nagy!!!

45-50-es bicepsz,nagy hát...

2016. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Kokszpor?Az milyen?
2016. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
Menj be egy porboltba. De nem éri meg...
2016. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Lány vagyok:D Csak ismerősöm megkérdezte mi a véleményem róluk:D

Inkább nem mondom.

De nem akarok bunkó lenni.

De tuti szed valamit,mert nem hiszem el, hogy por nélkül van vagy 45 ös karja

2016. ápr. 27. 19:46
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Én konkrétan 1év konditerem után azért hagytam abba mert nem nőtt a bicepszem semmit,nem szedtem semmit,az igaz!
2016. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen. Ez nem játék.
2016. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

"Én konkrétan 1év konditerem után azért hagytam abba mert nem nőtt a bicepszem semmit,nem szedtem semmit,az igaz!"


Enni kell, nem szedni ilyen vackokat. Nem mondom, hogy a rossz a súlyzózás, de amit egyesek csinálnak az egészségtelen. Normális evéssel is megerősödik az ember. Nézd meg a munkásokat például. Azok se kokszolnak, csak dolgoznak meg kaját esznek.

2016. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ez a testépítés rovat emberek, nem a "segghülyék vagyunk a testépítéshez" rovat. Persze joga van mindenkinek baromságokat írkálni, csak nincs értelme.
2016. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!