Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél a Coca Cola zero...

Tömegelésnél a Coca Cola zero vagy a diet még belefér?

Figyelt kérdés
Tuti , hogy van benne a cukor valamelyik formája, édesítő és társai, de tényleg ennyi, amit bűnözök, viszont narancsbőrt nem akarok !

2016. máj. 14. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zero mehet
2016. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Belefér igaz,hogy káros de én például a formára nem érzem,hogy hatással lenne még diéta alatt sem,annyi hogy nem napi liter számra kell iszogatni őket. Anno. kiváncsi voltam,hogy mi történik ha rengeteg iszok belőle egy hétig napi 1,5-2 liter Zero Cola ment kísérlet jelleggel diéta alatt, az egyetlen tünet amit tapasztaltam az az volt,hogy a szervezetem olyan szinten védekezett,hogy ha ittam már megfájdult tőle a fejem,de a formára nem volt hatással.
2016. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
akkor már inkább cukrot igyál, mint ipari mennyiségű rákkeltő aszpartámot...
2016. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem liter számra szeretném inni, de a cukrot már elhagytam 3 éve teljesen, nem is kívánok semmi édességet, csak néha azért a kólát megkívánom.

Régen rengeteget ittam, napi szinten.


jó-jó, most ezen vitázhatnánk, hogy miben mi van, nem tudhatom, hogy a csirkét amit megeszem azt mivel etették ....ami zöldéset, gyümölcsöt megeszek azt, mivel permetezték ....ugye 100% bio meg nincs !

2016. máj. 14. 13:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Így van kérdező. Már szinte mindenben van valami káros.
2016. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én diéta alatt is megiszok heti 1l Pepsi MAX-ot. Nem egészséges, de nehogymár mindent meg kelljen vonni.
2016. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
belefér. Gondolom nem olyan brutális mennyiségbe fogod fogyasztani, hogy a káros hatások előjöjjenek.
2016. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán mehet, a szénsavval meg a foszforsavval ne törődj. :D
2016. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
persze ez is egy mentalitás... nem tudhatjuk, mi van a csirkében, vagy a gyümölcsben... akkor azzal sem kell foglalkozni, amiről tudjuk, hogy van benne valami ami bizonyítottan rossz... mivel LEHET, hogy van méreg a csirkében, akkor belefér az is amiben BIZTOSAN van... persze, hozzá lehet állni így is... de akkor minek csinálod az egészet?
2016. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

AZ, hogy miért csinálom megint egy más kérdés. Tudom, hogy nem a legjobb választás a kóla, ha inni szeretnék valamit, de nem azt mondtam, hogy a napi folyadék bevitelem azzal fedezem. Nekem senki nem tudja bemesélni, hogy nem eszik/iszik félre.

Nekem belefér a kóla, másnak az alkohol , sokaknak a koksz, hiába tudja mindenki nem jó választás .

Ez van, nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az értékrendje , ettől még nem rontom el a formám.

2016. máj. 15. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!