Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés felsőtestre otthon,...

Edzés felsőtestre otthon, természetesen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 56 kiló, 177 centi magas, alkatomból adódóan nagyon vékony, szinte semmi alakom sincs. Apukámtól örököltem ezt az alkatot, csak ő nagyon izmos.

Szeretnék hízni, és ezzel együtt a karomra szedni valami izmot. Óvodás korom óta hosszabb gyalogtúrákra szoktunk menni a szüleimmel, a lábaim kifejezetten izmosak, de felül semmi, és ezen változtatni akarok.

Öt kilós súlyzóim vannak, és lent a pincénkben apukámnak van egy kondigépe (nem tudom pontosan, mit tud, még csak egyszer-kétszer láttam a gépet, sose próbáltam ki még. Van rajta olyan lefele húzós cső, meg olyan, amit oldalról össze kell tolni középre). Ezeket milyen módon tudnám használni?

A szüleim segítségét nem nagyon tudom kérni az ügyben, anyukám nem ért hozzá, apukám pedig még egy hónapot külföldön van (El Camino)

Tudnátok segíteni? Egy követhető, nem túl megterhelő edzéstervre lenne szükségem, és valami tanács arra, hogy mit egyek. (egy biztos, a reggeli müzlimről nem mondok le :D )

Előre is köszönöm a segítséget!



2016. máj. 16. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha apád olyan izmos, miért nem kérsz tőle tanácsot? 😂😂😂😂😂
2016. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
58%
A sárga kapszula című kis könyvet olvasd el. Vannak benne tervek és étrendek is. Még több tervet találsz a bodybuilder.hu oldalon.
2016. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A lefele huzos cso az szelesiti a hatadat. A nyakad moge kell lehuzni szeles fogassal.

Az osszetolos az pedig mellizomra megy.

Egykezes sulyzoval pedig tudsz karra edzeni, ami bicepsz es tricepsz trening. Meg csinalhatsz vele vallbol nyomasokat.

https://www.youtube.com/results?search_query=bicepsz+edzes+e..

https://www.youtube.com/results?search_query=tricepsz+edzes+..

2016. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

(első, látom végigolvastad, amit írtam...)

2016. máj. 16. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs palid, akkor nem fog menni. ;)
2016. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula + Fegyencedzés
2016. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!