Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöldségekből mehet bármennyi...

Zöldségekből mehet bármennyi szálkásításnál? Itt gondolok konkrétan paprika, paradicsom, uborka.

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 05:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Tegnapi adagom zöldségből:

500g paprika

1 kg paradicsom

750g uborka

2016. máj. 19. 05:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyi rendben van?
2016. máj. 19. 06:09
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ezekből mehet simán.
2016. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
De nem bonyolult dolog ez. Megnèzed tàpanyagtàblázatban, hogy mennyi tàpanyagot (fehèrje, zsír, ch) tartalmaznak ezek a zöldsègek. Tudod, hogy neked mennyi kell naponta. Akkor màr elég egyszerű kiszàmolni, hogy belefér-e.
2016. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezeket is eppugy kell számolni? Mert ugy hallottam hogy a zöldséget nem kell, vagy nem tudom.
2016. máj. 19. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én speciel nem számolom, de én nem eszek meg mondjuk napi több, mint két kilót. :O

Ekkora mennyiségnél már lehet, hogy érdemes lenne.

2016. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha makróidba fér, mehet. Nekem nem fér, bár nem mindig foglalkozom vele, a zöldség jó. Az uborkát is szeretem, de sok tápanyag nincs benne... Pl. a spenót már jobban ott van a szeren. De ez már a mikrotápanyagok köre, nem a makróké.
2016. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!