Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan győzzem meg a kondizásr...

Hogyan győzzem meg a kondizásról, testépítésről a szüleimet?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja rájöttem hogy szeretnék kondizni, osztálytársakkal, ismerősökkel, de a szüleim egyszerűen azt mondják hogy nem nekem való és hogy majd valamit biztos rosszul csinálok és életre szóló kárt csinálok magamban. Figyeljetek.. hülye nem vagyok, de egyszerűen nem tudom meggyőzni őket. (17/F)

2016. máj. 19. 23:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Bezárnak a szobádba ha elmész?
2016. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igazuk van valamit rosszul fogsz csinálni és bajod esik. Nekem is mint a legtöbbünknek van pár sérülésem kezdő koromból amikre a mai napig vigyázni kell és teljesen nem múlnak el.
2016. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17 évesen???
2016. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán van rá pénzem így erről akarom meggyőzni őket, hogy fizessék. (Mert amúgy nem vagyunk egy szegény család)
2016. máj. 19. 23:24
 5/25 anonim ***** válasza:
19 éves koromig nem csinálhattam normálisan, amíg nem volt keresetem.. Néha még kondiba se engedett el anyám, azzal az indokkal, hogy inkább tanuljak. Nem tudok neked mit mondani öreg, én a csillagokat is lebeszéltem az égről és nem értem el vele semmit. Anyagilag engem egyáltalán nem támogattak, szóval szerintem te neked is saját pénzből kellene megoldani és kétlem, hogy abba beleszólnának, hogy mire költöd a pénzed.
2016. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Zsebpénzed nincs? Szerintem 6000ért mindenhol lehet találni egy termet ahol van súly meg pad meg keret.
2016. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Persze.. abba nem szólnának bele de mivel van egy barátnőm, főleg hogy 220km választ el minket így a pénzem java része a vonatra megy el, másik része pedig rá, így a kondira nem marad sajnos.
2016. máj. 19. 23:27
 8/25 A kérdező kommentje:
Valaki kérlek válaszoljon a kérdésre
2016. máj. 19. 23:28
 9/25 anonim ***** válasza:
mond, hogy csoportos edzésre mész, spinningre vagy személyi edzővel
2016. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem tudod őket meggyőzni szerintem se. Hazudj, megérdemlik :D
2016. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!