Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin vásárlás előtt állok,...

Kreatin vásárlás előtt állok, lenne pár kérdésem! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kreatin vásárlás előtt állok, utánaolvasgattam és pár kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatban, amikre sehol nem találtam konkrét válaszokat, ezért gondoltam szerencsét próbálok itt, lássunk is neki! :)


1. Sok helyen írták hogy 2dl meleg vízben oldjam fel a kreatint, aztán öntsek hozzá még 3dl vizet és úgy igyam, gondolom nem probléma ha az a 3 dl víz hideg és nem meleg, igaz? Lehet hülye kérdés de na..:D


2. Tudom hogy étkezések előtt 10-20 perccel érdemes inni, viszont sajnos a munkahelyemen nem mindig van időm elszaladni reggeli előtt és összekotyvasztani, ezért arra gondoltam hogy ébredés után kevernék mellé szőlőcukrot, ez a megoldás mennyire lenne problémás?


3. Ebben a hónapban vásároltam tejsavófehérjét, és sajnos nagyon megjártam vele mert folyamatosan a wc-re járok tőle, a kreatintól is megeshet hogy menni fog a hasam?


Előre is nagyon szépen köszönöm azoknak akik végigolvasták a hülyeségeimet, és segítenek is a tanácsaikkal! :)



2016. máj. 23. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

1. : a lényeg hogy meleg vizben jobban oldódik. arányok mindegy, én pl teába szoktam ajánlani

2. : mindegy, kajával együtt is mehet, de a cukrozást hagyjad, egyél simán szénhidrátot pl zab vagy rizs

3. : tejsavó fehérjét cseréld le rizsfehérjére, az jobban kiméli a gyomrodat. kreatintól is lehet ilyen gond, először probáld kisebb adaggal

2016. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Full force monohidrát hideg vízben is nagyon jól oldódik.

Ne egyél hozzá cukrot, semmi értelme, csak bevizesít. Idd meg közvetlen evés előtt és kész.

Vegyél más fajta fehérjét, ne tej alapút.

Kreatintól is mehet. Legalább 1dl/g vízben oldd fel. Ha meghajt a monohidrát, lehet próbálkozni drágább designer kreatinokkal.

2016. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!