Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanában össze-vissza...

Mostanában össze-vissza gyúrtam (különböző okok miatt), hogy térjek vissza a régi kerékvágásba? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Két éve Kondizok, egészen márciusig teljesen rendszeres volt, jól is haladtam, nem szedek semmit, néha protein szeletet eszek. Azonban sok magánéleti és egyéb ok miatt március elejétől mostanáig már nem volt rendszeres, kicsit össze-vissza volt nagyon, ahogy jött. Kicsit olyan is volt, hogy úgy éreztem, összementem kicsit, edzettem egyet aztán megint, ilyen hullámzó.... De most megint rendszeresen, komolyan fogok edzeni, remélem nem lesz ilyen időszakom már. Van valami tanácsotok mire figyeljek, most a "visszatérésnél", lehet ez az ingadozás megviselte az izomzatomat is nem tudom?...

Minden választ köszönök!



2016. jún. 7. 00:12
 1/3 crudy ***** válasza:
Lemesz legkozelebb edzeni es folytatod tovabb. Nem valtozott semmi.
2016. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érettségi mi? :D
2016. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Lemész és edzel egy normális tervvel. Nem bonyolult. Mellé a célnak megfelelő étrenddel.
2016. jún. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!