Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fontos a döntötttörzs...

Mennyire fontos a döntötttörzsű oldalemelés?

Figyelt kérdés
Elhanyagolhato? Vagy ha helyére rakok egy evezést az ugy jó?
2016. jún. 12. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
még jó hogy egyik váll, a másik hát.
2016. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom. De evezesnel is kap terhelest azert gondoltam
2016. jún. 12. 15:51
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
Ha le van maradva, akkor végehetsz rá pár sorozatot.
2016. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyilván le kéne irnod az edzésterved, mert ha pl te vállazol, és mondjuk előre emelsz, válbol nyomsz, oldalemelsz, meg döntötttörzsű oldalemelést csinálsz, akkor elég érdekes lenne ha elkezdenél evezni helyette...
2016. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs kulon vall napom. Mellnel ezdek elso,oldalso vallra. Hatnal pedig hatso vallra
2016. jún. 12. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
ez még mindig nem edzésterv. ha minden izomcsoportot 1x edzel, akkor szerintem nem elég 1 evezés... imádom hogy még nekünk kell szenvedni, hogy a kérdező értelmes választ kapjon
2016. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de amúgy mi a bajod a gyakorlattal?
2016. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Teljes testes tervnél nem szoktak külön oldalemelgetni a hátsó részre. Osztottban meg mehet. Nem bonyolult.
2016. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont ezért kérdeztem az edzéstervet
2016. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egész testesben is mehet, 2-3 sorozat nyomás, utána 1-2 sor oldalemelés, következő nap meg döntött törzsű oldalemelés. De nem alap gyakorlat, ha nincs kifejezetten lemaradva a hátsó váll, vagy nincs genetikailag előre esett vállad, nem kötelező csinálni.

Én utóbbi időben kereten vagy csuklya gépen szoktam test mögött felhúzni (nem csuklyából, hanem a könyököd emeled föl). Sokkal hatékonyabb, ugyan azt az izomcsoportot célozza meg.

2016. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!