Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatin mellé mi lenne jobb...

Creatin mellé mi lenne jobb tömegnövelő vagy fehérje?

Figyelt kérdés
Esetleg mehet mindhárom egyben? Heti ötször edzek,meg itthon reggel illetve este.

2016. jún. 18. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagy tisztába az alapokkal barátom, étrend kéne neked meg esetleg fehérje, de sárga kapszulát olvasd el, és heti 3x kéne neked Kondiba teljes test edzés
2016. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 likebike ***** válasza:

1.Nem vegyél tömegnövelőt,drága,kevés fehérjét tartalmazó ízesített hulladék.

2.Kreatint pár holnap edzésmúlt után,megdobja az erőszinted,ha megáll a fejlődésed.

3.Fehérje akkor kell,ha nem tudsz annyit bevinni szilárd kajából.

4.Heti 3-4 edzés elég naturálban,te kezdő vagy,3 napos átmozgató edzés menjen.

2016. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zyzz.ae ***** válasza:
Kreatin+HMB úgy tudom jó párosítás, de ezzel ne foglalkozz mert az alapokkal sem vagy tisztában.
2016. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok a többiekkel. Nincs meg még az alaptudásod, olvass. Nem kell heti 5 edzés. Kreatin sem kell vagy fél évig. Cukros tömegnövelő meg sosem kell. Étrend legyen, vitamin és heti 3 teljes testes edzés, kezdőknek. Ennyi.
2016. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 éve edzek igen,és úgy kezdtem ahogy irtátok. Elkezdtem fehérjét de egy pár hónapja naturálba folytattam és felszedtem 3 kilót izomban,próbáltam jobban kajálni mellette,de a jelenlegi szintnél jobban nem tudok kajákat állni.ezért kérdeztem meg azt hogy melyiket vegyem mellé,mert már a creatin megvan.
2016. jún. 18. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Vicces gyerek vagy mondták már?
2016. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Ha tápkieget használsz, attól még naturál vagy. Vegyél akkor proteint és ahhoz keverj zablisztet, rizslisztet vagy eszel mellé banánt.
2016. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoal kaja nem megy de tomegnoelo feherje meg kreatinra van penz...ertem...
2016. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Retard
2016. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem tömegnövelőt megéri inkább késziteni: fehérje és egy alacsony glikémiás indexű szénhidrátból.A mellá szedhetsz kreatint és először kreatin monohydrátot érdemes szedni.Aerob menjen, szőlőcukrot ne egyél mellé.
2016. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!