Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet ajánlanátok...

Kakaos.pampuska kérdése:

Milyen étrendet ajánlanátok izomnöveléshez?

Figyelt kérdés

153 cm és 46 kg vagyok...

Kicsit izmosabb feneket szeretnék, karokat.. el is kezdtem már a súlyzós edzést heti 3x... Az mellett rendbe raktam az étrendetem is (tojás,túró,csirke,rizs,protein por). De még mindig nem az igazi, mert nem tudom miből mennyit..

Milyen étrendet ajánlanátok? Nem szeretnék elhízni és picit félek is a tömegnövelős étrendektől...

19/L



2016. júl. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Márpedig mindenképpen tömegnövelő étrend kell. Most írjuk le milliomodjára...? Eh, 2 g/tskg fehérje, 1 g/tskg zsír s annyi szénhidrát, amennyivel megfelelően fejlődsz, de nem zsírosodsz nagyon.


Persze lehet máshogy is, sok zsírral, kevés szénhidráttal, de a fenti a tipikus.

2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Neked napi kb 80-90 g fehérje, 40-50g zsír kell. Ch-ból meg annyi, hogy kis kalória plusz legyen, tudj izmosodni. Előre nem tudni a ch mennyiséget. Kezdj kb 150 g körüli mennyiséggel és korrigálod ha kell.
2016. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy lövöd be az étrended, hogy havi kb 1kg növekedés legyen, akkor nem fogsz hirtelen elhízni.
2016. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!