Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok "bűnözni"?

Kakaos.pampuska kérdése:

Szoktatok "bűnözni"?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni (sulyzos edzes). A célom, h kicsit izmosabb legyek. Persze, rendbe raktam az étrendemet is.. Viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy szabad-e ilyenkor néha-néha "félre enni"? Mondjuk,ha elmegyek moziba, és eszem egy nachost vagy popcornt,néha egy hamburgert... Szóval kéthetente egyszer ha lesz egy ilyen napom, akkor elrontom a fejlődésem?

153 cm 46 kg vagyok...

19/L



2016. júl. 16. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A versenyzok is belecsalnak, csak szolok... Akkor szerinted ?
2016. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze. Különben mi értelme lenne az életnek, ha mindig csak a szabályok vannak?

Ettől semmi bajod nem lesz.

Ahogy írta az első még a versenyzők is "bűnöznek" egy-egy verseny után. Egy ismerősöm annyi sütit tud olyankor bezabálni, hogy én nézni sem bírom :D

2016. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Szálkásításnál nem csalok. Amúgy belefér.
2016. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én meg múlt héten lemondtam egy mozizást,mert akkoriban kezdtem az edzést és féltem, h egy popcornal elcseszem.. :D
2016. júl. 16. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
ha tömegelsz akkor simán belefér, ha kajád 70-80% tiszta, az jó. persze ez anyagcsere függő is, valaki csak szemetet eszik és száraz, valaki ránéz a cukorra és bezsirosodik, neked kell kitapasztalni, a lényeg hogy ha pl 2500 kalóriás diétán vagy, és eszel egy pizzát (1500 kalória) akkor azért ne edd meg a hivatalos kajádat is, mert az a 4000 kalória már sok lesz, hanem a ch-t és a zsirt vágd meg
2016. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj, a mai ifjak miért nem tudnak a film és a társaság miatt menni moziba, miért kell ott enni?

Én aztán folyton kilengek egyes korszakaimban, de megvan a határ és simán tudtam ásványvizet inni, amikor pár lánnyal 1-2 órát ejtőztünk a cukrászdában. Nem nehéz (nekem extrém könnyű volt, mert a szörnyen cukros vackoktól max. rosszul lennék, nem vagyok mazochista). Megvannak a szabályaid és betartod őket. A te szabályaid, nem sanyargatod magad, csak rendesen élsz, ahogy te akarsz.

De ki lehet lengeni, ha ez belefér számodra. Csak érted, a mozi miatt még nem MUSZÁJ popcornt enni... Bár lehet, hogy van, akinél ez így megy.

Szerintem ugyan messze az a legjobb, ha az édességek, nasik és társaik mind az életmódodba illeszkedő, amennyire lehet, egészséges dolgok, de alkalmanként egy rosszabb étel sem okoz nagy gondot, kivéve speciális esetekben. Ha elszoksz valamitől (laktóz, glutén, akár tömény cukor), az fájdalmas lehet, ha mégis eszed, főleg úgy, mint egyesek, hogy szigorú, korlátozó étrendben egyszer csak elszabadul a pokol s a legdurvább ételeket eszi ipari mennyiségben a lazítani vágyó delikvens.

2016. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
miért is vagyok lepontozva?
2016. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Herold, azt hittem már megszoktad:')

felpontoztalak btw


ha izmosabb akarsz lenni akkor kalóriaplusz, 2g fehérje kilónként, ha többet eszel akkor max több zsir jön fel

2016. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell törődni a pontozással, attól hogy nem mindenki ért hozzá/nem ugyan az a véleménye és lepontoz, hát ez van. Alacsony a kerítés ennyi...
2016. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert még ha pucolásról lenne szó, megérteném, de mivel a csaj irta is hogy tömegel... na mindegy
2016. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!