Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Néztem az interneten hasprés...

Néztem az interneten hasprés gyakorlatokat azt írták bevált 2 hét alatt látható kissebb változás lehetséges?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok igen tudom, nem most kellene észhez kapnom hogy itt a nyár vége. Kb 41 kg vagyok tudom nagyon kevés ez egy 13éves lánynak de nem vagyok ám olyan "csont sovány".

Tehát nem vagyok se kövér se sovány de alapból van egy kis hasizmom:) meg egy icipici feleslegem a hasamon de szerencsére csak egész pindur. Kíváncsi lennék rá mert amúgy már elkezdtem az edzést, szóval mennyi az esély hogy megerősítsem a hasizmom kevés idő alatt kitartással? Én napi 30 percet edzek kifejezetten a hasra alsó és felső has tájékán. Előre Köszi a válaszokat! :DD



2016. aug. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A kaja a legfontosabb szoval az donti el h fogysz v izmosodsz. Csinalj etrendet. Es mindenre edzunk
2016. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
diéta.
2016. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a haskereket nagyon szeretem és sokat kockásodtam tőle (nyilván miután megcsináltam az étrendemet):


https://www.youtube.com/watch?v=H7mLcPlwdYI

2016. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és mikor értél el látványos eredményt? Mit változtassak az étrendemen?
2016. aug. 6. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen a mostani etrrended?
2016. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!