Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi baja lehet a combomnak?

Mi baja lehet a combomnak?

Figyelt kérdés

Kitörésnél a bal combom alsó része fáj (amikor a bal láb van elöl), amúgy súlyzóval szoktam csinálni, most súly nélkül sem megy, tudok 4-5 -öt aztán olyan kellemetlen érzés, hogy abba kell hagyjam. Húzódik vagy görcsöl.

El kéne menjek vele masszőrhöz? vagy orvoshoz inkább? Nem tudom mitől lehet ez, és eléggé aggasztó.


Lehet nem ettől van, hobbiszinten focizok és futni is szoktam kondi mellett, de azoknál ezen a helyen nem fáj, sőt kondinál is csak kitörésnél + gugolásnál ha már egy bizonyos pont alá megyek.



2016. aug. 29. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj kitörést, guggolásnál meg ne menj az alá a pont alá, ahol már érzed a fájdalmat!
2016. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem én, de ezzel csak a tünet szünik meg, a baj nem...
2016. aug. 29. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A masszőr jó lehet, orvoshoz felesleges menned, csak hülyeségeket írnak fel, amíg magától meg nem javul ...

Azt tanácsolom, hogy a comb edzését függeszd fel vagy 2 hétre, mert valószínűleg valami húzódás lehet a dologban!

Hagyd regenerálódni vagy 2 hétig és utána óvatosan kezd megterhelni, szerintem rendbe fog jönni.

U.I.: az egyetlen dolog, amit ilyen esetben használok még az a Richtofit sportkrém: nem veszed észre egyből a hatását, de nagyon jó ilyesmire. Naponta vagy 3X jól dörzsöld be vele az érintett területet. Húzódásokat, kisebb gyulladásokat szépen eltüntet ;)

2016. aug. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2016. aug. 30. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Masszőr! :)
2016. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!