Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy a bélszín...

Miért mondják, hogy a bélszín meg a marhahús milyen jó, amikor nincs is benne annyi fehérje és még drágább is, mint a csirke vagy a disznó?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
ááhh sírok :D :D
2016. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2016. szept. 29. 16:27
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is. Kedves kérdező, ezek szerint te még soha nem ettél marhahúst. Különben nem kérdeznél ilyet.
2016. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom eletedben nem ettel meg a rantottcsirkenel bonyolultabbat, ugyhogy ne is probald meg, mert bajod eshet ha valami izleteset eszel. istenem... az az igazi, torolmetszett proli.
2016. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mármint testépítés szempontjából.

És igen,tényleg nem ettem még marhahúst,max a McDonaldsban hamburger húspogácsa formájában

2016. szept. 29. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a marhahús aminosavösszetétele közelebb áll az emberi izoméhoz, emellett kreatin, B vitaminok, vas, cink, szelén, CLA is van benne. Ezek mind olyan dolgok, amiket sokan kiegészítőként visznek be, holott itt van természetes formában, egy jó minőségű fehérje és zsírforrásban. Egyedüli hátránya az ára.
2016. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A minőségi marhahús 10/10 :)
2016. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

'Mármint testépítés szempontjából. '


Akkor egyel feherjeport vodorbol, meg taplalekkiegeszitoket kapszulaban, igyal hozza nyers tojasfeherjet, hogy 'fejlodhess'. Jo etvagyat hozza.

2016. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csirkemell ár-fehérje tekintetében valóban verhetetlen, de azért van élet ezentúl is.

Nyúl, bárány, marha mind olyan ízvilággal rendelkezik, hogy szerintem rögtön dobnád el a csirkemellet.


Egyébként, én is edzés miatt eszem legfőképpen a csirkemellet, de tömegelés alatt azért beiktatok heti egy "csaló" kaját.

2016. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!