Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étel alkalmas diétázáskor?

Ez az étel alkalmas diétázáskor?

Figyelt kérdés

csirkemell

zöldség keverék hozzá adva es foghagymás szójászószos paccal leöntve es wokban elkeszitve,pici so es bors

olaj nelkul,rizs nelkul eszem



2016. szept. 29. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat,és keményítő is van benne
2016. szept. 29. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez hizlaló. Ágnes megmondta a tegnapi üzenetben, hogy ő levesdiétával fogyott le.
2016. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de elvileg nincs benne semmi olyan ami hizlaló lenne,vagyis olyan sok ami ártana
2016. szept. 29. 19:23
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Fokhagyma. Amúgy mehet persze. De nem egy kaján múlik ez, a napi makróbeviteledbe kell beleférnie. A napi össz számít.
2016. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

en nem ilyen cikkekre vagyok kivancsi mert nem az a lany vagyok aki olyant olvas,kondizok ,es kicsit szeretnék szálkásítani es ujitani szeretnek az ételeken

egyebkent cortez,igen,ugy csinalnam hogy beleférjen a napi bevitelbe

2016. szept. 29. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Te is láthatod az összetételén, hogy nem rossz. Mondjuk a szóját én úgy kerülöm mint a pestist. Nem tudom, hogy a szószra mennyire igazak a negatívumai, de abból úgysem használ sokat az ember. A keményítőből sem raksz belőle gondolom egy vagonnal, szóval bele kell férjen a makróidba.
2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!