Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne hiperhajlítást...

Érdemes lenne hiperhajlítást tennem az edzéstervembe?

Figyelt kérdés
Ma fekvenyomtam,guggoltam,felhúztam és mellről nyomtam. A guggolásba még csak most kóstolok bele, nem csinálom még sok súllyal. Most tanultam meg helyesen kivitelezni. 5 sorozatot guggoltam, majd elkezdtem felhúzni. Az első sorozatot alig bírtam, mert nem tudtam megmaradni a kezdőpozícióba, remegett,égett a lábam, amikor beálltam a felhúzáshoz. Felhúztam 5 ismétlést, majd 2. sorozatban már csak 4 ment. Az utolsó sorozatnál, beálltam a kezdőpozícióba, megpróbáltam felhúzni, de hátra estem. Többször is próbáltam, de mindig ez lett a vége. Nem sikerült 1 ismétlést sem csinálnom. Nem bírta a lábam, mindig hátra esetem. Ez azért van, mert lábból húzok fel, vagy mert guggoltam előtte? Érdemes lenne hiperhajlítást tennem az edzéstervembe, hogy biztosan fejlődjön a gerincmerevítőm?(mert lehet lából húzok fel)

2016. okt. 3. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

eleve túl nagy súlyt használsz

vazze, azt legalább tudjad már, hogy milyen technikával csinálod.

merevlábas?

hiperhajlítás semmit nem ér, rakat jobb edzés van, pl fűrészelés csigán

2016. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felhúzás egy nagyon komplex gyakorlat, lábból IS húzod. Valószínűleg azért nem bírta a lábad mert előtte guggoltál és túlságosan elfáradt.
2016. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A felhúzásnál alig dilgozik a láb.Ez egy hátgyakorlat..Jo a biperhajlitás,nagyon fontos gyakorlat kezdokent
2016. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Unalmas vagy. :/

2016. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hiperhajlitást akkor szoktam mondani ha nem megy a felhúzás, vagy ha emberünk nagyon kezdő még, és nincs meg az alap, nameg hátnapon bemelegitésnél... a remegés és stb sok mindentől lehet, rossz kivitelezés, rossz teknika, rossz edzésterv stb
2016. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!