Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha erőemelő vagyok, akkor...

Ha erőemelő vagyok, akkor érdemes egész évben erőemelő edzéstervet vinni?

Figyelt kérdés
Volt versenyem,pihenésképen 1 hónapig lenne bodys edzésterv,utána kicsit erőemelősebb,és utána megint erőemelő edzésterv,szerintetek jó ez így?Az ízületeim se bánják szerintem ezt a kis pihit.
2016. okt. 24. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond,bár kérdés mit takar testépítős,erőemelős. Ismétlésszám növelését illetve egy "könnyebb edzést" biztos jók izületeknek. Amugy naturál vagy?
2016. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mannnocska ***** válasza:

A mixelés mindenképp jót tesz szerintem. Koncentrálj kiegészítő gyakorlatokra inkább, meg ilyesmi.


Zökkentsd ki magad a komfortzónádból, mert lendíthet utána a teljesítményeden.

2016. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen naturál vagyok,1 éve edzek,fél éve komolyabban és most volt versenyem,fél év alatt kb 120kg-t dobtam fel az összsúlyomra.Köszi a válaszokat. :)
2016. okt. 25. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan tartalmaz mindegyikből dolgokat az edzésem. Így az optimális növekedés is megvan és erős is vagyok mellé.
2016. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen mixelt edzés.Az alapgyakorlatok menjenek nagy súllyal és hozzácsaphatsz még pár kiegészítő izolációs gyakorlatot
2016. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!