Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki egy jó saját testsúlyos...

Valaki egy jó saját testsúlyos edzéstervet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kellene? Vagy irnal valakinek? :D a kerdesbol nem igazan derul ki. Amugy ha beutod a google be hogy "sajat testsulyos edzes" kb. 1000 db ot fogsz talalni. Ha tovabbi kerdesed van. Gyere vissza. Tuti kapsz ra valaszt.
2016. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem, csak az a baj hogy csak itthon tudok lenni szóval szűkösek a lehetőségek és amit néztem ahhoz mind kell húzódzkodó vagy egyéb prémium dolog érted.. :D
2016. nov. 9. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen nehézségű kell, nézz körbe Calisthenics Unity-nél ott van pár pl.
2016. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudunk neked edzéstervet adni, fogalmunk nincs milyen állapotban vagy, milyen erőben, nem tudjuk, milyen gyakorlatokra vagy képes és mi az amit a totális alapoktól kell felépíteni... szóval ha saját súllyal akarsz edzeni, akkor szépen utána olvasol és kialakítod magadnak...

Alapoknak meg ott a fegyencedzés című könyv.

2016. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De az, hogy nincs húzódzkodód, csak kifogás, kreatívnak kell lenni... egyébként meg húzódzkodni gyakorlatilag bármin lehet...

[link]

2016. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 tegyük, hozzá hogy szegény srác ne éljen tévedésben:) a videóban látható csávóka súllyal edz és koxol rendesen,szóval kérdező ne várj ilyen eredményt :')
2016. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja nem is azért linkeltem, mert ilyen illúzióim lennének :)
2016. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyos edzésterv


Az ismétléseket az erőszíntednek megfelelően neked kell megtapasztalnod.


Fekvőtámasz

Tóldzkodás két szék között a támlák egymással szembe legyenek kb. 65-70 cm-re

Húzódzkodás két szék között. Itt is a két támla egymással szembe legyenek. kb 1,50 cm legyen a távolság. Fektessél a támlákra keresztbe egy seprünyelet.

Lábemelés függeszkedve hajlított térddel húzódkodó rúdon.

Guggolás

Vádlierősítés

Húzódzkodás széles fogással

Húzódzkodás fordított kéztartással.


Ezeket a gyakorlatokat Hétfőn Szerdán Pénteken ajánlatos végezni

2016. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!